gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113

2015 Mayo ve bikini modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Yaz mevsimine sayılı günler kala 2015 in mayo ve bikini modelleri vitrinlerdeki yerini almaya başladı.2015 Mayo bikini modellerine baktığımızda çok çarpıcı ve göz alıcı modellerin yer aldığını görüyoruz.Fırfır detaylarıda mayo ve bikinilerde sık göreceğimiz mayo ve bikinilerde ayrıca etekli modellerde çok moda.

Biz 2015 in en şık mayo bikini tasarımları hakkında bir araştırma yaptık ve modeller hakkında görseller hazırladık.2015 mayo ve biki modelleri hakkındaki görsellerimizi yakından inceleyerek fikir edinebilir,bu yönde tercih yapabilirsiniz.2015 in trendi olucak en yeni mayo ve bikini modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz

0.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Son düzenleme: 20 Nisan 2015
2015 Mayo ve bikini modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haşema ve mayo modelleri

Haşema ve mayo modelleri

haşemalar ucuz haşema en ucuz haşema haşemalar mayo modelleri Tesettürlü hanımlar için haşema modelleri ve mayo modelleri buldum meleklerim buyun bakın hangisini beğenceksiniz bakalım :tik:
  2. 2015 tesettür mayo modelleri

2015 tesettür mayo modelleri

2015 haşema modelleri,2015 yaz haşemaları,2015 tesettür mayolar,sefamerve tesettür mayo modelleri 2015 Biz kadınlar için düğün, davet, ofis ya da tatil fark etmezsizin şık görünme arzumuz malumdur. Yüzerken ya da gölgede dinlenirken de trendi olmak gerekiyor. Çünkü yan şezlongdaki hanımın tesettür mayosu ışıl ışıl parlarken, alelade ve demode bir tesettür mayo ile tatil yapmak kadınlığın...
  3. 2015 Tesettürlü mayo modelleri

2015 Tesettürlü mayo modelleri

2015 in tesettürlü mayo modellerinde şık tasarımlar dikkat çekiyor.Tesettürlü hanımların tercih ettiği haşeme modelleri yeni sezonda çok konuşulacağa benziyor.Bir önceki dönemlerde tesettürlü mayolar pek kullanışlı değildi.Vücuda yapışmasıyla estetik görünümden uzak bir çirkin bir görüntü oluştururyordu. Tesettürlü kardeşlerimiz deniz kum ve sahilin keyfini 2015 haşema modelleriyle rahatlıkla...
  4. 2015 Biki Modelleri

2015 Biki Modelleri

Merhaba arkadaşlar malum yaz geliyor ne çeşit bikimi alacağıma karar veremedim bu sene gerçekten baya çok model çıkmış genelde herkes spor model öneriyor ama ben hala tereddütteyim internette biraz araştırdım ama yinede sizden tavsiye almak istiyorum. BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEK YASAKTIR EDİT BY BEYZA sağdaki mavi hoşuma gitti fiyatı uygun gibi sizce nasıl ayriyeten birde, BAŞKA SİTEYE AİT...
  5. 2016 Mayo ve bikini modelleri

2016 Mayo ve bikini modelleri

Yaz mevsimine sayılı günler kala bir çok markanın mayo ve bikini modelleri vitrinlere yerleşti.Sezona damgasını vuracak bir birinden ilginç çekici ve feminen çizgilerin hakim olduğu tasarımlar bayanların çok hoşuna gidicek.Sezona damgasını vuracak modeller yüksek bel bikineler ve dantel mayolar.Sizlerde sahillerde tüm ilgiyi üzerinize çekmek istiyorsanız 2016 nın mayo ve bikini modellerini...

Sayfayı Paylaş