gebe
  1. nurcan 03

nurcan 03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3

2015 subat ayinda tup bebek yaptiranlar

Konu, 'Aşılama Yaptıranlar Bölümü' kısmında nurcan 03 tarafından paylaşıldı.

slm arkadaslar benim yarin embriyo transferim var insallah tutar tek bir tane yumurtam cikti ve dollenmis yarin 12.30 da transfer edicekler insallah tutar

2. nurcan 03

nurcan 03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    tek yumurtasi olup tutan varmi lutfen bana yazin 4 kez daha once asilama yaptik ama olmadi bu sefer insallah olur

2015 subat ayinda tup bebek yaptiranlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tuba Ünsal'ın Bebeği

Tuba Ünsal'ın Bebeği

tuba ünsal bebeği tugba ünsalın bebeği tuba ünsal ın eşi eşi ivana sert ve Tuba Ünsal artık anne... Kızı Sare ile objektifler karşısına çıkan Tuba Ünsal kızı ve eşiyle birlikte verdikleri pozları sizlerle paylaşıyorum.Bizler de Meleklermekanı olarak Tuba'nın bebeğinizi hayırlıyor sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyümesini temenni ediyoruz.
  2. tup bebek

tup bebek

lutfen bana cevap yazın bızızmmm tup sansımızda yok dıyolar ne yapalım tesede de cıkmıyo ben 22 esım 29 yasında ne yaplım
  3. Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri

Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri

Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin isimleri ne? Tuba Büyüküstün'ün bebeklerinin adını bilen var mı acaba ne koydular bebeklerin adını
  4. Ay ay bebek gelişimi

Ay ay bebek gelişimi

SEVGİLİ MELEKLER EN ÇOK MERAK EDİLEN VE BİLİNMESİ GEREKEN BİR BİLGİYİ PAYLAŞMAK İSTEDİM UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR 1. Ay: • Yeni doğanın hareket yetenekleri fazla etkileyici değildir. Çocuğun ilk kazandığı yeteneğin başını kaldırmak olduğu, bunun ardından el ve kollarını kullanabildiği, nihayet ayak ve bacaklarını kullanmaya başladığı görülmüştür. • Çenesini kaldırabilir • 19-20 cm....
  5. Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Slm aleykum hanimlar, Evet, kim tecrubelerinden paylasir bizimle ? Ben kismet olursa tüpbebek yapicaz iki hafta sonra... Tüp bebek tedavisi tutanlar dan... Ve ttmayanlardan.... Ayri ayri, oneri ve tecrubelerinizi okumak isterim. Bu konuda hiç bir baslik bulamadım. Yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Simdiden Tesekkurler.

Sayfayı Paylaş