gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2016 En Güzel Gelin Topuzu Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Abiye saç modeli denince aklıma birçok bayan gibi benim de aklıma ilk topuz modelleri geliyor. Topuz modelleri özel günler de birçok bayanın vazgeçilmezleri arasın da yer almaya devam ederken gelin başı saç modellerinde de trend olmaya devam ediyor. Gelin adayları tarafından en çok benimsenip beğenilen gelin saçı modelleri arasın da yer alan topuz modeller farklı tasarımlar ile bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Sizler için bu yazım da 2016 yılının en güzel gelin başı topuz modellerinden seçtiğim örnekleri bu yazım da paylaşıyorum. Dağınık topuz modelleri, sıkı topuz modelleri değişik gelinbaşı saç aksesuarları ile görsel olarak daha şık bir hale getiriliyor.
    Farklı saç renklerine uygulanan değişik gelinbaşı topuz modelleri sizlerle;

gelin topuz (1).jpg gelin topuz (2).jpg gelin topuz (3).jpg gelin topuz (4).jpg gelin topuz (5).jpg gelin topuz (6).jpg gelin topuz (7).jpg gelin topuz (8).jpg gelin topuz (9).jpg gelin topuz (10).jpg gelin topuz (11).jpg gelin topuz (12).jpg gelin topuz (13).jpg gelin topuz (14).jpg gelin topuz (15).jpg gelin topuz (16).jpg gelin topuz (17).jpg gelin topuz (18).jpg

2016 En Güzel Gelin Topuzu Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu,gelin saç modelleri

gelin topuzu gelin topuzu modelleri topuz saç modelleri topuz gelinlik
  2. En güzel gelin başı (topuzlar)

En güzel gelin başı (topuzlar)

2009 gelin topuzları gelin topuzları 2009 saç topuzlari
  3. En güzel modelleriyle gelin taçları..

En güzel modelleriyle gelin taçları..

melek taçları dünyanın en güzel taçları dünyanın en güzel taçı Hangi genç kız istemezki düğününde, en güzel gününde herkez gibi herseyin en güzelini ve en uygun olanini secmek bütün herşeyille dünyanın en güzel gelini olmak:) düğün gününüzde en önemli işlerden biride saçlarımız, gelinliğime göre sacımı nasıl yaptırabilirim nasıl taç taksam iyi olur diye düşünüyorsanız bu taçlar umarım size...
  4. 2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri

2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri

Evlilikten bir önce ki resmi merasim olan nişan, çiftler arasın daki bağılılığı resmiyete döken bir olaydır. Nişan merasimi bazen sade bir tören ile aile arasın da kutlanırken bazen de daha teferruatlı bir şekil de kalabalık davetliler eşliğin de bir mekan da kutlanır. Eğer nişan bir mekan da davetliler eşliğin de kutlanacaksa o zaman konsepte uygun olan bir nişan elbisesi seçmelisiniz....
  5. Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Gelin Adaylarına En Yeni Gelinlik Modelleri 2016

Çiftler evlilik kararı aldıktan hemen sonra düğün için araştırmalar yaparlar. Detaylı araştırmalar için de yer alan en önemli kısımlardan biri de şüphesiz ki gelin adaylarının gelinlik modelidir. Kusursuz bir gelin olmak adına ince eleyip sık dokuyarak titiz bir araştırma yapan gelin adayları tepeden tırnağa bir şıklık için bazen kararsız kalabiliyorlar. Gelinlik modeli seçimin de genellikle...

Sayfayı Paylaş