gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

2016 Hamile Abiyeleri

Konu, 'Hamile Kıyafetleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Biz bayanlar için özel günlerin değişmez giyim stili abiyelerdir. Abiye modelleri her sene sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunulmaya devam ediliyor. Özel günlerin en çok kutlandığı mevsimler ilkbahar ve özellikle yaz dönemidir. Günümüz de anne adayları için son derece şık ve rahat abiye modelleri koleksiyonlar da yerini alarak bayanların beğenisini kazanıyor. Size hamileliğiniz boyunca günlük ve özel günler için sunulan hamilelik modelleri arasından yeni sezon hamile abiye modellerini bu konumuz da paylaşıyorum.
    Bebeğinizin anne karnın da rahat hareket etmesini sağlayacak hamile kıyafetleri ile hem rahat hem de şık olacaksınız.
    2016 yazının hamile abiye modelleri genellikle şifon elbise modelleri olarak tasarlanmış olup yaz mevsimine uygun renklerden oluşuyor.
    hamile abiye (1).gif hamile abiye (1).jpg hamile abiye (2).jpg hamile abiye (3).jpg hamile abiye (4).jpg hamile abiye (5).jpg hamile abiye (6).jpg hamile abiye (7).jpg hamile abiye (8).jpg hamile abiye (9).jpg hamile abiye (10).jpg hamile abiye (11).jpg hamile abiye (12).jpg hamile abiye (13).jpg hamile abiye (14).jpg hamile abiye (15).jpg

2016 Hamile Abiyeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamileysen abiyelerin burada!!

Hamileysen abiyelerin burada!!

Minik bebeğine hamile olman şık olmana engel değil çok güzel görünmen için işte birkaç abiye.
  2. 2012 Hamile Abiyeleri

2012 Hamile Abiyeleri

hamile abiyeleri hamile abiyeleri, hamile kıyafetleri, hamleler, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Hamile Melekler işte sizin için yeni sezon 2012 hamile abiye elbiselerini getirdik. sizde hamile iken bile hem göz alıcı, çekici, şık olabileceksiniz :D:D
  3. Hamile miyim? 2016

Hamile miyim? 2016

En son ilişki nisan ayında gerçeklesti. O günden bu yana adetlerimi hep gördüm. Ama hepsi bi garipti. Hic gec gelmedi. Bazısı erken geldi. Bolca adacayı icmistim. Hep adetlerim 8 gün sürerdi. 4 günde tak kesildi. Karnım şiş. Göbeksiz bi kızdım. Ama böyle karnım genisledi. Sürekli bi hareketlenme var. Kasık ağrısı var. Ayaklarım sisiyor. Göğüs ağrısı hic olmazdı ben de. O da var. Daha bugün...
  4. 2016 Hamile Giyim Modası

2016 Hamile Giyim Modası

Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra artık bebeğiniz için en doğrusunu düşünmek ve onu korumak adına emin adımlar atmaya çalışırsınız. Daha doğmadan kendini hissettirmeye birkaç ay sonra belli etmeye başlayan minik bebeğiniz büyüdükçe siz de ister istemez kilo alacak ve normal giydiğiniz kıyafetler artık olmamaya başlayacaktır. Günümüz de anne adaylarına özel olarak tasarlanan...
  5. Tesettür Hamile Kıyafetleri 2016

Tesettür Hamile Kıyafetleri 2016

Hamile kaldıktan bir süre sonra artık eski kıyafetleriniz size olmamaya başlar ve daha geniş ve rahat kesimlerden oluşan hamilelik kıyafetlerine ihtiyaç duyarsınız. Bebeğiniz büyüdükçe karnınız da ona göre büyücek ve ay ay farklı hamilelik kıyafetlerine gereksinim duyacaksınızdır. Günümüz de oldukça şık ve rahat hamilelik kıyafetleri anne adayları tarafından beğeni toplayarak hamilelik boyunca...

Sayfayı Paylaş