gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2016 kış balkon dekorasyonları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Sıcak havaların bitişi ile yavaş yavaş ev ortamında vakit geçirme tercihinde bulunmaktayız. Siz de ev ortamınızda zaman geçirmek isteyenler arasında yer alıyorsanız aşağıdaki resim galerimde yer alan kış bahçesi balkon önerilerine göz atma fikrini hayata geçirme tercihinde bulunabilirsiniz. Kış bahçelerinde gerçek bir bahçede oturuyormuş havasını hissedeceğiniz canlı çiçeklerin dikili olduğu saksıların bulunduğu balkonlardan yararlanarak değişik dekorasyon tarzı değişiminden faydalanabilirsiniz.
    Kış bahçelerinde gerçek görünümlü yapay ağaç ya da çiçeklerden faydalanılabilir. 2016 sezonunda siz de en yeni kış bahçesi balkon dekorları oluşturma düşüncesi içerisinde yer alıyorsanız koltuk ya da rahat sandalyelerin yer aldığı üstü kapalı teras ortamlarından faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda oda ortamlarını balkona çevirici rolü bulunan cam balkon dizaynı gerçekleştiren kişilerin balkon tiplemeleri de bu sene evlerde göz çarpıcılığını göstereceğe benziyor. siz de en güzel kış bahçelerinde kaliteli zaman geçirme tercihi için bu önerilerimden faydalanmaya ne dersiniz?
    Kış-Bahçesi-Dekorasyonu-2016.jpg
    BALKON DEKORASYON ÖNERİLERİ

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Mart 2016
2016 kış balkon dekorasyonları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu balkon dekorasyonuna bayıldım meleklerim

bu balkon dekorasyonuna bayıldım meleklerim

Balkon dekorasyon örnekleri Country tarzı balkon dekorasyonu Country bu yıl çok moda. O yüzden balkonda dahi country esintisini görmek mümkün. Bu country dekore edilmiş balkon örneği de benim çok hoşuma gitti. Salon gibi bir balkon olmuş. Benim orda içim açılır.
  2. Sonbahar İçin Balkon Dekorasyonları 2013

Sonbahar İçin Balkon Dekorasyonları 2013

balkon dekorasyonu fikirleri, balkon dekorasyonları, balkon dekorasyon örnekleri Sevgili melekler, eylül ayının gelmesiyle girdiğimiz sonbahar mevsiminde, gündüzleri hala sıcak gitse de geceleri serin oluyor. Bu serin sonbahar akşamlarında sevdiklerinizle balkon ya da teras keyfi yapabilen şanslı gruptansanız, balkonlarınız için sonbaharın ruhuna uygun dekorasyon önerileri vermek istiyoruz...
  3. Kapalı Balkon Dekorasyonları Örnekleri

Kapalı Balkon Dekorasyonları Örnekleri

En Yeni Kapalı Balkon Dekorasyonları Modern Kapalı Balkon Dekorasyonları Farklı Kapalı Balkon Dekorasyonları Balkon dekorasyonları herkesin en önem verdikleri dekorasyonlar arasında yer almaktadır; çünkü özellikle sıcak havalarda daha çok balkonlarda zaman geçirme tercihinde bulunabiliriz. Bunun doğal bir sonucu olarak da balkon dekorasyonlarımıza önem veririz. Böyle dedim diye kapalı balkon...
  4. 2016 Küçük balkon dekorasyon fikirleri

2016 Küçük balkon dekorasyon fikirleri

Balkon sefası biz Türkler için vazgeçilmez bir keyif.Özelliklede sevdiklerimizle , arkadaş ve komşularımızla sohbet eşliğinde, 5 çaylarını yudumladığımız alanlardan biridir balkonlar.Baharın ılık havasını soluduğumuz şu günlerde balkonlar için dekorasyon hazırlığı başladı.Balkonlar ister küçük, ister büyük olsun istediğiniz gibi dekore edebileceksiniz.Söz balkon dekorasyonu demişken , kapalı...
  5. Kış balkonu dekorasyon önerileri

Kış balkonu dekorasyon önerileri

Sonbaharın geldi ve artık bizi daha serin günler bekliyor. Yaz mevsimin de dostlarınız ile keyifli sohbetlerin yapıldığı balkon sefasını kışın da yapmak istermisiniz ? Cevabınız muhtemelen evettir. Kış geliyor diye balkon keyfin den geri kalıcak değiliz , değilmi ? O zaman balkonlarınızı kışa hazırlamaya ne dersiniz :) Balkonlarınıza küçük dokunuşlar yaparak , yaz güzelliğin de bir...

Sayfayı Paylaş