gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2016 Modern mutfak modelleri dekorasyon önerilerinde püf noktalar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

2016 yılına yeni bir ev alarak giriş yapma tercihinde misiniz? En güzel dekorasyon trendlerini bir araya getiren 2016 yılı mutfak, yatak odası, oturma odası gibi tüm odalardaki dekorasyon modeli tercihiniz ile harika görünümler oluşturacaktır. Mutfakta bayanlar eşyalarını koyacak yerlerin fazla olmasını beklerken görünüm olarak da estetik duruşa önem verirler. Benim mutfakta aradığım en önemli detay yemek yaparken bana sunulan alan genişliğidir. Tezgahınızı büyük ise, lavabonuz fonksiyonel ise o mutfakta emek pişirme zevkinize hiçbir şey mani olamaz. En moda mutfak trendlerinde yer alan L mutfak tipi, ada mutfak tipi, hazır mutfak modelleri ya da U görünümlü mutfak tipi modelleri arasından tercihinizi mutfak alan zenginliğinize göre gerçekleştirmeniz kaçınılmazdır. En modern mutfak modelleri seçim işleminiz için önce resim galerisinden fikir edinmeye ne dersiniz?

Mutfak-Dekorasyonunda-2015-ve-2016-Trendleri-.jpeg

2016 MODERN MUTFAK DEKORASYON MODELLERİ RESİM GALERİSİ

2016 Modern mutfak modelleri dekorasyon önerilerinde püf noktalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutfakta süper püf noktaları

mutfakta süper püf noktaları

PATATES PÜRESİ İÇİN Patates püresini yaparken dha lezszetli olmasını istiyorsanız,içine süt de katabilirsiniz.Ama ne kadar süt atacağınızı kestiremiyorsanız,süt yerine süt tozu kullanabilirsiniz.Böylece hem patates püresinini kıvamıı rahatça tutturabilirsiniz hem de lezzetine lezzet katmış olursunuz. TART HAMURU TOPAKLAŞIYOR MU? Tart hamurunu karıştırırken topaklanmasını önlemek için içine...
  2. Mutfağı Düzenlemenin Püf Noktaları

Mutfağı Düzenlemenin Püf Noktaları

Meleklerim evde en sık kullanılan ve dolayısıyla en sık dağılan bölüm mutfaktır.:DKendinize bir düzenleme planı çıkarıp, doğru saklama teknikleriyle mutfağınızı düzenleyebilirsiniz.Nasıl olacak diye düşünmeyin:) İşinizi kolaylaştıracak püf noktalarını sizlere sunuyorum:)Buyrunuz meleklerim... Mutfağı Düzenlemenin Püf Noktaları İşe başlamadan önce kendinize uygulayabileceğiniz gerçek...
  3. 2016 mutfak dekorasyon modelleri

2016 mutfak dekorasyon modelleri

Mutfak dekorasyonları bayanların en çok özen gösterdikleri dekorasyon modelleri arasında kendini kanıtlamaktadır. ;Her sene değişikliğe gidilen mutfak dekorasyonlarında 2016 senesinde de çığır açıcı değişim rüzgarları esilmektedir. Sizlerin asla hayır diyemeyeceği standartlarda karşınıza çıkacak olan 2016 mutfak modelleri her zevke uygun renkler, modeller ve şıklıklar ile sizleri etkileme...
  4. 2016 En yeni mutfak dolabı modelleri

2016 En yeni mutfak dolabı modelleri

Mutfak bayanların en çok keyifle zaman geçirdiği alanlardan biridir..Sabah kahvaltıları,öğlen yemekleri ve akşam yemekleri önce burda hazırlanıp sonra servis edilir..Günün yarısı nerdeyse mutfakta geçer.Bu yüzden mufkak dekorasyonu önemlidir.. Mutfak dekorasyonu nu belirleyen en büyük eleman mutfak dolaplarıdır.Rengi,modeli mutfağın albenisini sağlar.Peki mutfak dolabı seçerken nelere...
  5. En rahat mutfak dekorasyonu fikirleri

En rahat mutfak dekorasyonu fikirleri

Mutfak dekorasyonları rahat dekore edildikçe bayanların memnun kalacağı odalar haline gelirler. Hangi bayan der ki ben mutfakta zaman geçirmeyi sevmiyorum. Bence hiçbir bayan mutfağı rahat diye yakınmaz. aksine geçirdiği zamanı her geçen gün daha çok arttırır bu alanda. Oda dekorasyonlarında rahatlıktan kasıt biraz toparlayıcı duruş biraz da zevke göre dizayn ediliş akla gelmeli dekorasyonda....

Sayfayı Paylaş