gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2016 resim çerçeve modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Resimlerimiz her zaman anılarımız olarak bir köşede yer bulur kendine evimizde. Kimi zaman etrafı taşlı ya gösterişli çerçeve modellerini tercih ederken; kimi zaman sade görünümlü düz model tercihinde bulunarak resimlerinizi istediğiniz odanızda sergileme fırsatı yakalarsınız. Resimlerinizin birini sergileyebileceğiniz gibi birden fazla resmi de aynı anda sergileyebileceğiniz çerçeveleri satın alarak evinizin en dikkat çekici oda ve köşelere yerleştirme fırsatını sonuna kadar değerlendirme imkanı elde edebilirsiniz.
    Değişik çerçeve modellerini bir araya getirip oluşturduğum resim galerisi oluşturdum. Kimi zaman duvar dekorasyonlarında da farklı çerçeve modelleri ile de değişik bir görünüm elde edebilirsiniz. Çerçeveleri istediğiniz büyüklük, renk ve desende tercih ederek odalarınıza yeni bir görünüm kazandırmaya ne dersiniz?

unnamed (1).jpg

2016 ÇERÇEVE MODELLERİ RESİM GALERİSİ

Son düzenleme: 17 Kasım 2015
2016 resim çerçeve modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çerçevden fırlayan resim yap

çerçevden fırlayan resim yap

kendi fotoğrafına makyaj yap kendi resmine makyaj yap resmine fotoshop resmimi fotoshopla resmini fotoshop Sık sık daha iyi fikirlerle güzel çalışmalar yapmak için uğraşırız. Bunlardan biri de polaraid efekti uyguladığımız bir resimden dışarı fırlamış bir başka resimdir. Bu derste 2-3 fotoğrafı birbiri ile harmanlayarak çok güzel bir çalışma yapacağız. Sonucu merak edenler için işte sonuç:...
  2. İlginç Çerçeve Modelleri

İlginç Çerçeve Modelleri

ilginç çerçeveler çerçeve modelleri ilginç çerçeve modelleri ilginç çerçeveler, modelleri, tasarımları burada arkadaşlar. Evinizin dekorasyonuna bambaşka hava katacak ilginç mi ilginç ve bir o kadar da şık çerçeve modelleri, sizler için geliyor Melek'ler:)
  3. Cadre Çerçeve Modelleri

Cadre Çerçeve Modelleri

çerçeve modelleri çerçeve, modelleri, 2011 sezon, ev dekorasyon, cadre çerceve modellerini buradan bulabilirsiniz Meleklerin en güzellerine en güzel resim çerçeveleri ile geldim.Bunları görünce beğenmediğiniz modeller olmağını göreceksiniz. Özellikle bebek resimlerini koymak için ideal olan modeller aklınızı alacak. Cadre çerçeve farkı ile; Bakalım beğenecekmisiniz ? Dayanamadım...
  4. Dekoratif Çerçeve Modelleri

Dekoratif Çerçeve Modelleri

Dekoratif Çerçeve Modelleri Selam arkadaşlar sizden çok şık Dekoratif Çerçeve Modelleri paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. 2012 Dekoratif Çerçeve Modelleri

2012 Dekoratif Çerçeve Modelleri

2012 Dekoratif Çerçeve Modelleri Dekoratif Fotoğraf Çerçeveleri 2012 Evinde bir kaç küçük değişiklik yapmak isteyenlere ve benim gibi çerçeve sevenlere, bu sayfamızda yılın en şık ve değişik dekoratif çerçeve modellerini sunuyoruz Melek'ler:)

Sayfayı Paylaş