gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

2016 Tulum Modelleri ve Kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bir süre önce moda dünyasına girerek her mevsim bayanlar tarafından tercih edilen tulum modelleri 2016 yılında farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da tekrar yerini alıyor. Günlük olduğu kadar özel günlerin de vazgeçilmezi haline gelen tulum modelleri yazlık kışlık ve mevsimlik olarak yer alıyor. Abiye tulum modelleri bayanlar tarafından farklı kombinler eşliğin de özel günler de tercih ediliyor.
    Tulum modelleri şık olmasına şık ama bana göre ufak bir dezavantajı var... Ne olduğunu merak ediyorsanız bazı tulum modelleri lavaboya girdiğiniz de size sorun yaşatabilir.
    Sizler için bu yazım da en yeni bayan tulum modelleri ile birlikte kombin örneklerinden oluşan görselleri paylaşıyorum.
    tulum modelleri (1).jpg tulum modelleri (1).png tulum modelleri (2).jpg tulum modelleri (3).jpg tulum modelleri (4).jpg tulum modelleri (5).jpg tulum modelleri (6).jpg tulum modelleri (7).jpg tulum modelleri (8).jpg tulum modelleri (9).jpg tulum modelleri (10).jpg tulum modelleri (11).jpg tulum modelleri (12).jpg tulum modelleri (13).jpg tulum modelleri (14).jpg tulum modelleri (15).jpg tulum modelleri (16).jpg tulum modelleri (17).jpg tulum modelleri (18).jpg tulum modelleri (19).jpg tulum modelleri (20).jpg tulum modelleri (21).jpg tulum modelleri (22).jpg

2016 Tulum Modelleri ve Kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Jean tulum ve kombinleri

Jean tulum ve kombinleri

jean tulum tulum kombinleri al kot hamile kot Jean sevenler buraya.Şimdi de size çok şık bir jean tulum.Şahsen ben tulum giyinmeyi çok severim helede böyle güzel ve şıksa neden olmasın demi ama.Bakalım sizde beğenecekmisiniz???
  2. Uzun Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Uzun Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Uzun bir süredir ayakkabı modasının trendlerinden olan uzun çizme modelleri, yeni sezon ayakkabı modelleri arasın da tekrar yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Farklı kombinler halin de tercih ederek kullanabileceğiniz uzun çizme modelleri, düz ve topuklu modeller ile sizleri günlük olduğu kadar özel günlere de hazırlıyor. Elbise, şort, etek ve pantolon üzerine...
  3. Deri Ceket Modelleri ve Kombinleri 2016

Deri Ceket Modelleri ve Kombinleri 2016

Deri ceket modelleri bayan ve erkekler tarafından kış ayların da oldukça sık kullanılan bir dış giyim modelidir. Her sene moda dünyasın da yerini alarak farklı renk ve tasarımlar ile koleksiyonlar da buluşarak tüketiciye sunuluyor. Sizler için bu yazımız da bayanlar için en yeni deri ceket modelleri ile ilgili görsel örneklere yer veriyoruz. Bayan deri ceket modelleri kısa ve uzun modelleri...
  4. Süet Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Süet Çizme Modelleri ve Kombinleri 2016

Yıllardır ayakkabı modasının trendleri arasın da yer alan süet çizme modelleri günlük ve özel günler de bayanların vazgeçilmezi haline gelerek yeni sezon çizme modellerin de tekrar yerini alıyor. Daha önce ki yıllar da genellikle birkaç renk olarak piyasa da satılan süet çizmeler günümüz de oldukça renkli tasarımlar ile hemen hemen her renk çizme modellerini bulmanıza yardımcı oluyor. Renkli...
  5. Tesettür Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Tesettür Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Bayanlar için tasarlanan etek modelleri hemen hemen her bayanın elbise dolabının demirbaş bir giyim ürünüdür. Her mevsim rahatlıkla kullanılan etek modelleri yeni sezon da farklı renk ve tasarımlar ile bayanlara sunuluyor. Sizler için bu yazım da tesettür etek modelleri ile birlikte kombin örneklerinden oluşan görselleri paylaşıyorum. Günlük ve özel günler de rahatlıkla tercih edebileceğiniz...

Sayfayı Paylaş