gebe
  1. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28

2016 tüp bebek yaptiranlar ya da yaptiracak olanlar?

Konu, 'Tüp Bebek Özel Bölüm' kısmında tusemmm tarafından paylaşıldı.

Slm kizlar ocak ayinda tedaviye basladim ohss oldugum icin emriyolari dondurduk 3.gun emriosu iki tane dondurduk yani iki tane kaldi simdi bu ay ilaclara basladim dondurulmuslari denicem ins. Tutar sizler neler yaptiniz.

Lale kozan ve prenses 1989 bunu beğendi.
  2. Meleklerin Meleği :)

Meleklerin Meleği :) *Tüm hamişler toplandık Topik Sorumlusu* Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.145
    Ödül Puanları:
    93
    KUBRA KAC TANE KOYDURCAN CNM BEN IKI TANE KOYDURCAM INSSS BAKALIM

tusemmm ve prenses 1989 bunu beğendi.
  3. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    vay sizi tüplüler sizi bende tüplüyüm kızlar hahahahahahahahaha saat 2 de muayenem var bakalım neler olacak edacım benim geçmeye başladı iğne etkisi ama ilk gğnler çok sarsıldım şimdi daha iyim çok şükür iğneler bitti kiloda almadım aynı duruyorum :dance:

tusemmm bunu beğendi.
  4. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Canm simdi ciktim dr dan sormadim ya unuttum cumsrtesi bir daha gitcem rahim kalinligi 12 mm di hsftaya carsamba transfer cnm ins. Sizde haber verin

prenses 1989 bunu beğendi.
  5. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    ayyyyyyyyyyyyyy canımıniçi çok şükür çok sevinçliyim seninn adına şuan hadi allahım sonunu getirsin:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

tusemmm bunu beğendi.
  6. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Ay ins kuzum ya cumlemizin ins :)

7. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Sura eda naptiniz cnm

8. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canım foruma gelsene benden çok güzel haberler var çok şükür 2de muayenem vardı 20 ye yakın yumurtam var hepside büyümüş kocamanlar cuma günü saat 2 de toplama işlemim var doktorum çok umut verdi çok güzel olmuş yumurtalar maşallah dedi çok sevinçliyim pazarteside transfer yapabiliriz dedi bu gece 4 te ovitrelle vurulcam:dance::dance::dance:

ant00730 ve tusemmm bunu beğendi.
  9. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Ay cnm cok sevindim valla bnde ayy aklima geldi simdi insan cok mutlu oluyr insan ozamn hadi bakalim ayni gun transfer var desene :)

10. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    İnşallah canim benim yaaa hızlı ilerliyoruz dedi doktorum nazlı kız diyo bana iyi bi hekim çok umutluyum

tusemmm bunu beğendi.
  11. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Mas.cnm ya ins.ilk seferde tutarda eda napti acep.

12. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Eda sura cnmcimlarim dr.dan geldim carsamba transfer progestana basladim dua edin bana siz ne yaptiniz ?

13. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    Ay benim canımın içi çok şükür ben çok mutluyum kubram 12 embriyom da yaşamaya devam ediyo dünde 12 ydi çok şükür azalmamis hastaneden aradılar sura hanım çok güzel ilerliyor herşey dediler allahım sen yüzümüzü güldür

tusemmm bunu beğendi.
  14. tusemmm

tusemmm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    86
    Ödül Puanları:
    28
    Cnm bnm cok sevindim ins.boylede devam eder ya amin cnm bnm ins yuzumuz guler ins.ezan okunuyr suan rabbim rabbm ezan hurmetine rabbim ins tutar

15. prenses 1989

prenses 1989 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    619
    Ödül Puanları:
    93
    canlar nerdesiniz yahuu of ben heycan ve mutlulukdan çatlıcamm kübramm benimde transferim salı saat 2 de çok heycanlıyımmmm:26:

tusemmm bunu beğendi.
2016 tüp bebek yaptiranlar ya da yaptiracak olanlar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüp Bebek Merkezi ya da Doktorunuzu Seçerken Dikkat Edeceğiniz Hususlar

Tüp Bebek Merkezi ya da Doktorunuzu Seçerken Dikkat Edeceğiniz Hususlar

ssk anlaşmalı tüp bebek merkezleri ssk ile anlaşmalı tüp bebek merkezleri tüb ile anlaşmali sgk Tüp bebek ekibinin tecrübesi ve başarı durumu Kısırlıkla ilgili tedavi edebildikleri hastalık türleri Ne tür destek sağlayabildikleri (psikolojik , ilaç ,konaklama v.s.) Eve çocuk götürme oranları nedir ? Tüm bu işlemlerin ilaçlar dahil maliyeti ne kadardır ? Önden avans isteyip...
  2. tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

tüp bebek yaptıracak olanlar dikkat!!!

kızlar az önce başka bi yerde okudum we paylaşmak istedim.biliyosunuz bende bebiş için uğraşıyorum.eğer normal yolla olmazsa tüp bebek düşünüyorduk bunu okuduktan sonra daha da iyi araştırmak gerektiğini düşünüyorum... Alıntı sazandoktor, Erkek , 35 , İstanbul 7 yıl 6 ay 9 gün önce gönderdi. Başlıksız İstanbul'un büyük, özel hastanelerinden birinde doktorum. Bunu utanarak yazıyorum....
  3. tüp bebek tedavisi olanlar-- yada olmayı düşünenler 2012

tüp bebek tedavisi olanlar-- yada olmayı düşünenler 2012

arkadaşlar merh. ben 2 gün önce tüp bebek transferi yaptırdım. şimdi beklemedeyim... ve dinlenmedeyim :) buradaki tüp bebek forumlarına baktım hep 3-5 yorumda kalmış benim gibi beklemede olan yada yaptıracak olan varsa ben buradayım ve sohbetinizi bekliyorum...
  4. Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Tüp bebek yaptiranlar........ Buraya.....

Slm aleykum hanimlar, Evet, kim tecrubelerinden paylasir bizimle ? Ben kismet olursa tüpbebek yapicaz iki hafta sonra... Tüp bebek tedavisi tutanlar dan... Ve ttmayanlardan.... Ayri ayri, oneri ve tecrubelerinizi okumak isterim. Bu konuda hiç bir baslik bulamadım. Yazarsaniz beni cok mutlu edersiniz. Simdiden Tesekkurler.
  5. 2016 Tüp bebek fiyatları ne kadar?

2016 Tüp bebek fiyatları ne kadar?

Tüp bebek tedavisi , tüp bebek ile bebek sahibi olmak isteyen adaylara uyguladıkları tedavi için kişilerden, farklı fiyatlar talep etmektedir. Tüp bebek tedavisi, maliyet açısından anne ve baba adaylarını yıpratabilen ve manevi açıdan da yorucu bir süreçtir. Yaklaşık 100 çiftten 15 tanesinin tüp bebek tedavi yöntemini yardımcı üreme tedavisi olarak seçip tedaviye başladığı düşünülürse, bu...

Sayfayı Paylaş