gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Evlilikten bir önce ki resmi merasim olan nişan, çiftler arasın daki bağılılığı resmiyete döken bir olaydır. Nişan merasimi bazen sade bir tören ile aile arasın da kutlanırken bazen de daha teferruatlı bir şekil de kalabalık davetliler eşliğin de bir mekan da kutlanır. Eğer nişan bir mekan da davetliler eşliğin de kutlanacaksa o zaman konsepte uygun olan bir nişan elbisesi seçmelisiniz. Yıllardır gelinlik ve nişan elbisesi tasarımının gözdesi olan kabarık etekli tasarımlar yeni sezon nişanlık modellerin de tekrar yerini alarak farklı renk ve modeller ile gelin adaylarına sunuluyor.
    Senenin trend renklerine sahip kabarık nişanlık modellerinden seçtiğim örnekleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum.

kabarık nisanlık (1).jpg kabarık nisanlık (2).jpg kabarık nisanlık (3).jpg kabarık nisanlık (4).jpg kabarık nisanlık (5).jpg kabarık nisanlık (6).jpg kabarık nisanlık (7).jpg kabarık nisanlık (8).jpg kabarık nisanlık (9).jpg kabarık nisanlık (10).jpg kabarık nisanlık (11).jpg kabarık nisanlık (12).jpg kabarık nisanlık (13).jpg kabarık nisanlık (14).jpg kabarık nisanlık (15).jpg kabarık nisanlık (16).jpg kabarık nisanlık (17).jpg kabarık nisanlık (18).jpg kabarık nisanlık (19).jpg kabarık nisanlık (20).jpg kabarık nisanlık (21).jpg kabarık nisanlık (22).jpg

2016 Yılının En Güzel Kabarık Nişanlık Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

En güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2012

Kabarık Gelinlik Modelleri 2012 2012 Yeni Kabarık Gelinlik Modelleri Gelinliğim kabarık olsun istiyorum diyen tüm melek'lerimiz ve düğün hazırlıkları yapan tüm misafirlerimiz için, yılın en şık kabarık gelinlik modellerini sunuyor ve evlenecek olan çiftlere şmiddien bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz :)
  2. En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

En Güzel Kabarık Gelinlik Modelleri 2015

kabarık gelinlik modelleri 2015, prenses gelinlik modelleri 2015, gelinlik modelleri 2015, kabarık taşlı gelinlik modelleri, straplez kabarık gelinlik Gelin adaylarının en zor karar verdiği önemli bir detay olan gelinlik modelleri çoğu zaman eş dost ve yakın çevrenin de fikri alınarak tercih edilir. Gelin adayları tarafından en beğenilen ve tercih edilen gelinlik modellerinin başın da gelen...
  3. Siyah Kabarık Nişanlık Modelleri

Siyah Kabarık Nişanlık Modelleri

siyah nişanlık modelleri, siyah nişan elbisesi modelleri, nişanlık modelleri, kabarık nişanlık modelleri, yeni sezon nişanlık modelleri Düğünden bir önce ki adım olan ve çiftlerin aralarında ki bağı resmiyete çeviren nişan merasimi bazen sade bir tören ile aile arasın da gerçekleşirken bazen de daha teferruatlı bir şekil de tercih edilen bir mekanda kalabalık davetliler eşliğinde kutlanır....
  4. 2016 yılının en güzel mutfak dolapları

2016 yılının en güzel mutfak dolapları

Her bayan gibi sizinde mutfak dekorasyonunuz evinizin en özel oda dekorasyonları arasında mı yer alıyor? Kaliteli görünüm zenginliği ile mutfaklarınızda etkili görünüm zenginliği oluşturan mutfak tasarımlarında göze hitap ediciliği kadar fonksiyonelliği ile de dikkat çekici rolü bulunan mutfak dolabı tasarımları 2016 yılında da harika tasarımları ile göz dolduruculuğu elden bırakmayacaktır....
  5. 2016 Yılının En Güzel Sarı Saç Tonları

2016 Yılının En Güzel Sarı Saç Tonları

Sarı saçlar birçok bayanın olduğu kadar benim de yıllardır vazgeçemediğim renk tonu olarak yer almaya devam ediyor. Asla farklı bir tona geçiş yapamadım ama laf aramız da bir ara bakır kahve tonu denesem de (oda kuaförümün ısrarı ile) çok fazla kullanamadım. Bir iki ay sonra tüm olumsuzları göze alıp ki koyu saçtan tekrar açık renk sarı saçlara geçmek herkesin cesareti olmadığı gibi her...

Sayfayı Paylaş