gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

2016 Zigon Sehpa Modelleriyle Gelen Dekoratiflik

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Ev dekorasyonumuzda her daim ihtiyaç duyduğunuz dekor ürünlerinden biri de sehpalardır. Misafirimiz geldiği zaman ya da akşamları çay kahve keyfi yaparken elimizde tutmak istemediğimiz fincan ya da çay bardağımızı sehpaya koyma ihtiyacı hissederiz. Zigon sehpalar işte bu anlarda adeta hızır gibi yetişir. Her sene farklı görünümleri ile göz alıcılığı elden bırakmayan zigon sehpa modelleri 2016 sezonu da salonlarında değişik bir sehpa modeline ihtiyaç duyanlar için özenle tasarlanmıştır.
    2016-zigon-sehpa-modelleri2.jpg

Siz de bu sene zigon sehpa modeli arayışına son vermek istiyorsanız ya da zigon sehpa modelleri 2016 koleksiyonuna göz atmak istiyorsanız resim galerime göz atabilirsiniz. Ben en çok çiçek modelli zigon sehpa modellerine bayıldım. Farklı renkleri ve görünümleri ile zigon sehpa modelleri inceleme işleminde bulunmaya ne dersiniz?
    2016 ZİGON SEHPA MODELLERİ RESİM GALERİSİ

2016 Zigon Sehpa Modelleriyle Gelen Dekoratiflik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zigon Sehpa Modelleri

Zigon Sehpa Modelleri

Özellikle yaz aylarında yada kış aylarında gelen misafirleri ağırlamak, hele üzerinde yiyeceğiniz pasta ve börekler için şık duran yada şık duracak zigon sehpayı kim istemez ki ? Herşeyin sunumdan ibaret olduğunu görselliğin en iyi şekilde ortaya çıkması gerektiğini bilenlerdeniz arkadaşlarım. Çay aynı çay iken güzel ve işlemeli süslenmiş bir tepsi ile son derece güzel olacağını biliyorsunuz...
  2. Zigon Sehpa modelleri

Zigon Sehpa modelleri

Zigon sehpa Çapatya zigon sehpa 3'lü zigon sehpa Çiçek sehpa Çok geniş bir salon olmadığı sürece ben orta sehpa sevmem. Kendi salonuma da orta sehpa almadım. Ama servis sırasında sıkıntı olmasın diye 2 takım zigon sehpa aldım. Köşede duruyorlar, orta sehpa gibi ayağıma dolanmıyorlar. Evim net kampanyalarını incelerken bu zigon sehpaları gördüm, çok şirinler. Bu aralar zigon sehpa...
  3. 2016 sehpa modelleriyle farklı görünümler yakalayın

2016 sehpa modelleriyle farklı görünümler yakalayın

Oturma odası ya da salon dekorasyonlarınızda vazgeçilmeziniz olan sehpalar iddialı tasarımları ile bu sene karşınıza çıkmaya hazırlanmaktadır. Dekorasyonlarınızda tercih ettiğiniz mobilya takımına en uygun sehpa seçiminizde 2016 yılına uygun bir model tercih edeceksiniz sizlere önereceğimiz sehpa modellerine göz atabilirsiniz. Resim galerimde ahşaptan mermer; mermerden cama her türlü orta...
  4. 2016 İstikbal Zigon Sehpa Modelleri

2016 İstikbal Zigon Sehpa Modelleri

Zigon sehpa modelleri salon dekorasyonlarımızın olmazsa olmazıdır.. Pek çok kişi zigon sehpası olmadan misafirlerini nasıl karşılayacağını bilemezken kimileri zigon sehpaları ile koltuk ya da salon takımını bütünleştirip konsept bir görüntü yakalamak ister. Çok kalabalık misafir geldiği zaman çay servisini yaparken işimize yarayan bu zigon sehpa modelleri farklı çeşitlilikte karşımıza çıkarak...
  5. Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri 2016 Şıklığı

Dekoratif Zigon Sehpa Modelleri 2016 Şıklığı

Sehpalar oturma odası ve salon dekorasyonlarında vazgeçilmez ihtiyaçlar listesinde yer alabilmektedir. Orta sehpa, yan sehpa ve zigon sehpa modelleri tercihi ile salon dekorasyonlarınızı estetikleştirdiğiniz gibi ihtiyaca uygun değişim gerçekleştirme fırsatını da hayata geçirmiş olabileceksiniz. Bu sezon misafirlerinizde sunumlarınızda sık tercih ettiğiniz zigon sehpa almayı planlıyorsanız...

Sayfayı Paylaş