gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

21. Gün progesteron değerleri kaç olmalı

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

kızlar ben 10 aydır bebek için uğraşıyorum bu ay hormon testlerim yapıldı. Her şeyim de normal çıktı progesteron test sonucum ise 12.6 sevgyesinde haftaya gelecek ama işte ne bilim mrak ediyorum. Bu değerler normal mi ? Bu değerlerin kaç olması lazım teşekkür ediyorum.

2. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Sonucunuz gayet normal bir durumda. Merak edilecek birşey yok. Siz bu testi yaphtırdığınıza göre ve 10 aydırda sonuç alamadığınıza göre sevgili misafirimiz. Sperm testi yapılması uygundur sizin içinde ( eşinize )
    Sevgiler.

21. Gün progesteron değerleri kaç olmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaplıca tedavisi kaç gün olmalı?

Kaplıca tedavisi kaç gün olmalı?

Bazı hastalıklara iyi geldiğinden dolayı tercih edilen kaplıca ve içmelerde en sağlıklı tedavi süresi kaç gündür?Sorunuza yanıt olarak sizlere merak ettiğiniz bilgileri aktarıyorum Kaplıca tedavisinin önemli konularından biri de, kaplıcada kaç gün kalınacağıdır. Bu süre 21 gün olmakla birlikte halkımız genellikle kaplıca tedavisini 15 gün olarak uygular. İçme tedavisi de öteden beri 3 gün...
  2. Hamilelikte şeker değerleri kaç olmalı ?

Hamilelikte şeker değerleri kaç olmalı ?

Gebelikte şeker değeri, hamilelikteki şeker değeri kaç olmalı hususunda bilgiler. Hamile olan ve hamilelikteki şeker değerlerini hangi safhalarda tutması gerektiğini bilmeyen meleklerimiz için bilgiler... Hamilelikte ilk haftalardan itibaren şeker metabolizmasında belirgin birtakım değişiklikler olur. Genç kadınlarda sıklıkla görülen reaktif hipoglisemi hamileliğin ilk 3 ayında çok...
  3. Normal HCG değeri kaç olmalı?

Normal HCG değeri kaç olmalı?

kada gebelik testi değerleri,hcg testi değerleri,hcg testi değeri kaç olursa hamileliktir,normal hcg değeri kaç olursa gebeliktir, kanda gebelk testinde normal değerler,hcg testinde normal değerler,dış gebelikte hcg değeri,hcg değeri nedir,hcg değerindeki düşüş,hcg değerinde anormal yükselişkanda gebelik testi hcg hakkında bilgiler Yumurta hücresi sperm tarafından döllendikten sonra...
  4. Tüp bebekte HCG değeri kaç olmalı?

Tüp bebekte HCG değeri kaç olmalı?

tüp bebekte gebelik testi ne zaman yapılır,tüp bebekte hcg değerleri,tüp bebekte hamilelik testi ne zaman yapılır,tüp bebek ve beta hcg değerleri hakkında bilgiler Tüp bebek tedavisinde son aşama embriyonun rahim içerisine transferidir, bundan sonra zamanı gelince gebelik testinin yapılması ile tedavinin sonucu gözlenir. Tüp bebek tedavisinde aileler için en heyecanlı bekleyişin olduğu...
  5. Kadında FSH hormonu değeri normalde kaç olmalıdır?

Kadında FSH hormonu değeri normalde kaç olmalıdır?

fsh hormonu nedir,fsh hormon yüksekliği nedenleri,fsh hormon yüksekliği,fsh hormonu normal değerleri,fsh hormonu hakkında bilgiler Kadında FSH hormonu (Follicle stimulating hormone, Folikül uyarıcı hormon) beyinde hipofizden salgılanır ve adından da anlaşıldığı gibi yumurtalıklardaki folikülleri uyarır, büyümesini sağlar. Yumurtalıklardaki foliküller yumurtayı taşıyan ufak keseciklerdir. FSH...

Sayfayı Paylaş