21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????

smiley

Daimi Üye
Üye
21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????
Meleklerim,
ben simdi 21. haftada hamisim ve hala kasiklarim agriyor... Bazen agriyip geciyor bazenden sürekli agriyor. Öne egilemiyorum hic.... Sürekli yatiyorum, dik oturmam mümkün degil zaten yoksa hemen agriyor. Ama belime yastik koyup oturuyorum, o zaman agrimiyor. Doktorum önceleri normal diyordu büyüme agrisisidir diyordu, simdide artik ne dese inanmiyorum. Birdahaki randevum yeni doktorumda 25. subat´ta. Sürekli hastaneye acile gitmekde istemiyorum, ama böyle agriyincada korkuyorum icim rahat etmiyor... Napsam bilmiyorum. Sizdede öyle oluyormu? Yorumlarinizi bekliyorum Meleklerim....

canim seni telaslandirmak istemem ama benim kiz da 24 yada 25 haftada erken gelmeye niyetlendi,bence bi doktora git ,belki farkinda olmadan acilma olmustur...ben 2 hafta hastahanede yatmistim,sanci kesmek icin serumla damardan ilac vermislerdi.

Yorumun icin sagol canelif, ayin 25.deki randevumu bekliyorum cok sükür bugün cok az agridi.. zaten sürekli yatiyorum... insallah birsey olmaz...

bende 4 haftalık hamileyim bende de kramplar oluyo çok korkuyorum ilk hamileliğimde bu ağrılarla düşük yaptım yine düşcek diye korkuyorum :(

karm ben dogum yapana kadar vardı oluyodum agrıdan caresı yok cekıcen :( parol ıc onun zararı yok agrınız olunca

Geri