gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi????

Konu, 'Gebelik' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Meleklerim, ben simdi 21. haftada hamisim ve hala kasiklarim agriyor... Bazen agriyip geciyor bazenden sürekli agriyor. Öne egilemiyorum hic.... Sürekli yatiyorum, dik oturmam mümkün degil zaten yoksa hemen agriyor. Ama belime yastik koyup oturuyorum, o zaman agrimiyor. Doktorum önceleri normal diyordu büyüme agrisisidir diyordu, simdide artik ne dese inanmiyorum. Birdahaki randevum yeni doktorumda 25. subat´ta. Sürekli hastaneye acile gitmekde istemiyorum, ama böyle agriyincada korkuyorum icim rahat etmiyor... Napsam bilmiyorum. Sizdede öyle oluyormu? Yorumlarinizi bekliyorum Meleklerim....

2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    canim seni telaslandirmak istemem ama benim kiz da 24 yada 25 haftada erken gelmeye niyetlendi,bence bi doktora git ,belki farkinda olmadan acilma olmustur...ben 2 hafta hastahanede yatmistim,sanci kesmek icin serumla damardan ilac vermislerdi.

3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Yorumun icin sagol canelif, ayin 25.deki randevumu bekliyorum cok sükür bugün cok az agridi.. zaten sürekli yatiyorum... insallah birsey olmaz...

4. Kayıtsız Üye serap

Kayıtsız Üye serap Forum Okuru

bende 4 haftalık hamileyim bende de kramplar oluyo çok korkuyorum ilk hamileliğimde bu ağrılarla düşük yaptım yine düşcek diye korkuyorum :(

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    kram iyi degil canim bence hemen bir doktora görün fazla hareket etme ayaklarinin altina yastik koy uzan...

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

karm ben dogum yapana kadar vardı oluyodum agrıdan caresı yok cekıcen :( parol ıc onun zararı yok agrınız olunca

smiley bunu beğendi.
21. Haftadayim Hala Kasiklarim / Karnim Agriyor... Sizce normalmi???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimizin anne karnındaki ruh halleri

bebeğimizin anne karnındaki ruh halleri

bebeğin anne karnındaki hali bebeğin anne karnındaki halleri bebeklerin halleri Bakın bebişlerimiz bizim karnımızda iken ki ruh hallerine... Ruh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür.Ceninin dokuz aylık gelişimi...
  2. Karnınızdaki Bebeğiniz Sizi Duyuyor mu?

Karnınızdaki Bebeğiniz Sizi Duyuyor mu?

Anne karnındaki bebek ile konuşmak, ona müzik dinletmek bebeklerin görsel, zihinsel ve motor becerilerinin gelişmesini sağlıyor. Memorial Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü’nden Op. Dr. Altuğ Semiz, bebeklerin anne karnında duyma fonksiyonu hakkında bilgi verdi ve anne baba adaylarına tavsiyelerde bulundu. Gebelik ana rahmine “zigot” denilen döllenmiş yumurtanın oturması ile...
  3. Hala sizinleyse!!!

Hala sizinleyse!!!

Hala sizinliyse ona sarılın,öpün teşekkür edın..dün için,bu gün için,yarın için teşekkür edın..geç olmadan... 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür...
  4. eger hala sizinleyse..

eger hala sizinleyse..

Eger hala sizinleyse.. 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı. Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz. 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti. Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz. 3 yasınızdayken size özenle yemekler hazırladı. Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz. 4 yaşın...ızdayken elinize rengârenk kalemler tutuşturdu. Evin bütün...
  5. kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim

kasiklarim agriyor acaba hamilemiyim

kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasiklarim agriyor hamilemiyim merhaba arkadaslar, ben yeni üye oldum.ben 6 yillik evliyim,2,5 yasinda bir oglum var ve biz ona bir kardes isiyoruz.iki sene yasmin hapini kullandim ve gecen ay biraktim 4 nisanda adet oldum,internetten yumurtlama dönemimi hesapladim ve esimle iliskiye girdik.yumurtlama dönemimden bu yana kasik agrilarim oluyor ve normalde bu ayin 2...

Sayfayı Paylaş