gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Suskunlar 21 Haziranda Çalan Ahmet Kaya Şarkısının sözleri suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü

Show Tv'nin beğeniyle izlenilen ve ertesi günü izleyici yorumlarına sahip olan ve bir sonra ki bölümün merakla beklenilen dizilerinden biri olan Suskunlar dizisi dün akşam sezon finali yaptı Melek'lerim. Başrollerini Murat Yıldırım ve Aslı Enver'in üstlendiği Suskunlar 21 Haziranda Çalan Ahmet Kaya Şarkısının sözleri sizler için bu yazımızda Melek'ler!

Sarı sıcak yazılar uzak
    Dost uzanan eller uzak
    Karanlıklar kurmuş tuzak
    Benim sonum dünden belli

Haramiler sarmış yolumu
    Güvercinler muhbir uçar
    Telden tele fermanım gider
    Benim sonum dünden belli

Gözlerim dolar kan sanırım
    Betonlar boğar nefessiz kalırım
    Şahidim yoktur, perdeler örtük
    İnanamazsın, ağlarsın

Geceler mi sen, ben mi yorgunum
    Mermiler mi sen, ben mi yangınım
    Düşlerim tutsak, yüreğim sürgün
    İçimde bir çocuk tedirgin

Suskunum, vurgunum, tedirginim ben
    Haylanmaz, uslanmaz, tedirgin

Dağlarda kar yollar uzak
    Yar belinden kollar uzak
    Hasımlarım kurmuş tuzak
    Benim sonum dünden belli

Müfrezeler sarmış yolumu
    Menekşeler solgun açar oy
    Dilden dile fermanım gider
    Benim sonum dünden belli

Gözlerim dolar kan sanırım
    Betonlar boğar nefessiz ağlarım
    Şahidim yoktur, perdeler örtük
    İnanamazsın, ağlarsın

21 Haziran Suskunlar Sezon Finali Ahmet Kaya Tedirgin Şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

Ahmet Kaya Biz Üç Kişiydik Şarkı Sözü

biz üç kişiydik hikayesi Biz üç kişiydik; Bedirhan, Nazlıcan ve ben Üç ağız, üç yürek, üç yeminli fişek... Adımız bela diye yazılmıştı dağlara taşlara Boynumuzda ağır vebal, koynumuzda çapraz tüfek. El tetikte kulak kirişte ve sırtımız toprağa emanet Baldıran acısıyla ovarak üşüyen ellerimizi Yıldız yorgan altında birbirimize sarılırdık Deniz çok uzaktaydı ve dokunuyordu yalnızlık. Gece...
  2. Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkısı sözleri Ahmet Kaya Penceresiz Kaldım Anne Şarkı Sözü Pek çok sanatçı tarafından seslendirilmiş olan merhum Ahmet Kaya'nın Penceresiz Kaldım Anne şarkısının sözlerinisizlerle paylaşıyoruz melekler :) Penceresiz Kaldım Anne Hani benim sevincim nerde Bilyelerim, topacım Kiraz ağacında yırtılan gömleğim Çaldılar çocukluğumu habersiz. Penceresiz...
  3. Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkısının Sözleri

Ahmet Kaya Nerden Bileceksiniz Şarkı Sözü Suskunlar Dizisindeki Ahmet Kaya'nın Nerden Bileceksiniz Şarkısı nerden bileceksiniz şarkısının sözleri Bu yazımızda merhum Ahmet Kaya'nın seslendirdiği Nerden Bileceksiniz şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Nerden bileceksiniz? Üstüm başım toz içinde Önüm arkam pus içinde Sakallarım pas içinde Siz benim nasıl yandığımı...
  4. Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisinin Sezon Finalinde Çalan Şarkı ve Sözleri

Kuzey Güney Dizisi Sezon Finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı Kuzey Güney Haydar Haydar şarkı sözü Merakla takip edilen Kuzey Güney dizisi de diğer diziler gibi sezon finalini yaptı melekler :) Sezon finalinde ki en ilgi çekici sahne de hiç şüphesiz Ali'nin ölürken gösterildiği sahneydi. Bu yazımızda Kuzey Güney dizisi sezon finalinde çalan Haydar Haydar şarkısı sözlerini sizlerle...
  5. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş