gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

2100 yilindan duvar yazilari:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

-Dikkat!..Meteor düşebilir. -Lütfen uzaya tükürmeyiniz. -Buraya uranyum döken eşşektir.
    -Türbeye chip,süper iletken materyal,fiber optik kablo bağlamayınız.
    -Oy kullananlar lütfen parmaklarınızı radyasyonlu suya istenmeden batırınız.
    -Galaktik yolculuklarda lütfen ışın silahınızı görevli androidlere veriniz.
    -Bina içi ışınlama kabini 4 kişiliktir.12 yaşından küçüklerin yanlız binmesi yasaktır.
    -Lütfen yerlere chip atmayınız.
    -Seyir halindeyken flymobil tuvalet deposunu boşaltmak yasaktır.
    -Telpati hattında frekansların sağlıklı işlemesi için yüksek sesle konuşmayınız,geğirmeyiniz.
    -Buraya çöp doken mutanttır.
    -Galaksi hava boşluğunda sollama yapmayınız.
    -Lütfen jüpiter ayılarına kabuklu yemiş atmayınız.
    -Lütfen androide pasonuzu istemeden gösteriniz.
    -Seyahat esnasında güneşe yakın bölgelerde gaz çıkarmamaya özen gösteriniz.
    -DİKKAT!..Uzay gemisi çıkabilir.

2100 yilindan duvar yazilari:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar yazilari...

Duvar yazilari...

fecabook duvar yazıları Duvar Yazıları Hakkımı aradım meşgul çıktı....
  2. Iste Duvar Yazilari...

Iste Duvar Yazilari...

Hicbir önyargim yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar. Sol kulagini kapatirsan sag duyulu olursun. Babama degerimi sordum "Dünyalar kadar" dedi, dünyanin degerini sordum "Bes para etmez" dedi. Üniversite ögrencisinden okey, bilardo dersleri. Karimi o kadar seviyorum ki eskimesin...
  3. Duvar Yazilari 2

Duvar Yazilari 2

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. -------------------------------------------------------------------------------- Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. -------------------------------------------------------------------------------- Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar. Çünkü onlara yüzme öğretmiştim....
  4. Duvar Yazilari 3

Duvar Yazilari 3

Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro ) -------------------------------------------------------------------------------- Hakan Şükür sonunda ÇİZMEyi aştı.gol attı. -------------------------------------------------------------------------------- ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor....
  5. Cehennem duvar yazilar

Cehennem duvar yazilar

1-)ateş seni çağırıyor 2-)burası cehennem burdan çıkış yok 3-)tek rakibim kadıköy 4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir! 5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin 6-)hellcome 7- )salonumuz klimalıdır 8-)kibir,en sevdiğim günah! 9-)fansız girilmez 10-)hoşbulmadık... 11-)"bu yazıyı...

Sayfayı Paylaş