gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2103 yılında ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Slm.Bu yıl kpssye giremedim ama önümüzde ki yıl girecem.Kendime güveniyorum.2013 ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılacak öğrenmek istiyorum..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Orta öğretim KPSS tercihleri 2012 yılında Kasım ayında yapıldı. 2013 yılı için ise henüz bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapıldığında sizlerle paylaşacağız.

2103 yılında ortaöğretim kpss tercihleri ne zaman yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2011 Ortaöğretim-Önlisans Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlacak

2011 Ortaöğretim-Önlisans Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlacak

2011 ortaöğretim tercih kılavuzu 2011 önlisans tercih kılavuzu ösym ortaöğretim kpss önlisans yerleştirme Daha önce 15-24 Kasım 2010 tarihleri arasında yapılacağı açıklanan, ancak KPSS Önlisans-Ortaöğretim sınavının 28 Kasım 2010 tarihine ertlenmesi nedeniyle yeniden tespit edileceği belirtilen 2. KPSS yerleştirme tarihi belirlendi. Devlet Personel Başkanlığınca belirlenen ve ÖSYM'nin...
  2. Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Kpss yerleştirmeleri ne zaman olacak ?

Arkadaşlar ben KPSS sınawına girdim sonuçları bi süre önce açıklandı.. Ama yerleştirmelerin ne zaman yapılacağını ve puanımın hangi mesleklere yettiğine nerden bakacağımı bilmiyorum lütfen bilginiz varsa öğrenmek istiyorum..
  3. 2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 Kpss Başvuru Tarihi ne zaman ?

2013 yılında kpss sınavına başvurmak isteyenler için yararlı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum. 2013 Kpss Başvuruları Tarihi Ne Zaman? 2013 yılı Kpss başvuru tarihleri henüz açıklanmamıştır. Ancak sınav tarihi 6-7 Temmuz 2013 olarak açıklandı. Güncel sınav takvimine Ösym'nin resmi sınav takvimi sitesinden ulaşabilirisniz. Sınav takvimine ulaşmak için 2013 KPSS BAŞVURU ÇİZELGESİ TIKLAYIN
  4. 2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak?

2013 Üniversite Tercih Listeleri Ne Zaman Yapılacak?

2013 üniversite tercihleri 2013 lys tercihleri 2013 tercih listesi Sevgili melekler, 15-16 Haziran ile 22-23 Haziran tarihlerinde yapılan LYS 2013 sınavlarının ardından 2013 LYS sınav maratonu bu yıl için sona erdi. Şimdi öğrencileri gelecek puanların ve yapılacak tercihlerin endişesi ve heyecanı sardı. ÖSYM'nin sınav sonuçlarını bu yıl YGS'de olduğu gibi erken açıklaması bekleniyor. ÖSYM...
  5. 2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 KPSS Tercihleri Ne Zaman Yapılacak, İşte Tarihler!

2014 kpss tercih, kpss tercihleri 2014, 2014 kpss Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylar, tercihlerini 23 Haziran-2 Temmuz arasında yapacak. ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel Yönetmelik hükümleri uyarınca, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme yapmak amacıyla adaylardan...

Sayfayı Paylaş