gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

215 metre yüksekte salıncak keyfi...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en yüksek salıncağı Çin'de kuruldu. Harbin kentindeki bir TV istasyonunun 215 metre yükseklikteki katında kurulan salıncak için yerel gazeteler, "Cesur insanlar için" yorumunu yaptı. Rekor yükseklikteki salıncağı denemeye cesaret edenler ise, muhteşem bir manzara önünde sallandı. Salıncağın kurulduğu kulenin, Ukrayna'nın Kiev kentindekinden sonra, dünyanın en yüksek ikinci çelik kulesi olduğu açıklandı. [​IMG]

215 metre yüksekte salıncak keyfi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kulaklarıyla şekerleri 3 metre yükseğe fırlattı.

kulaklarıyla şekerleri 3 metre yükseğe fırlattı.

Şeker gibi çalışma! İNGİLİZ asıllı ABD'li kardeşler Mark ve Ben Jeness kardeşler de artık Guinnes Rekorlar Kitabı'nda. Rekor kırdıkları konu ise bir takım oyunu. Mark, kulaklarıyla şekerleri 3 metre mesaede duran kardeşi Ben'e atıyor. Ben'de, atılan şekerleri ağzıyla yakalıyor. Mark, 100 şekeri kulağıyla attı, Ben ise tüm şekerleri ağzı ile yakalayarak, imkansızı başardı.
  2. Bahçe Salıncakları

Bahçe Salıncakları

bahçe salıncakları bebek bahçe salıncakları bebek çocuk ikinci el salıncağı Evinizin bahçesi varsa bu salıncaklardan mutlaka bir tane edinmelisiniz...
  3. metre

metre

benim ödevlerim biraz zor bana yardım edermisin
  4. Bahçe İçin Salıncaklar

Bahçe İçin Salıncaklar

bambu salıncaklar bambudan bahçe salıncakları bahçe için salıncaklar Ah ne keyifli bu salincaklar.Hem de cok rahat.Bence bahce olmasi sart degil balkonunuz genis ise balkonada alabilirsiniz birtane.Keyfini cikarin:tik:

Sayfayı Paylaş