gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

216 ressam tarafından yapılan duvar resmi

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bu duvar resmi 216 ressam tarafından yapılmış. Resimin her karesi ayrı Bir ressam tarafından yapıldı. Hic bir karedeki resim aslinda buyuk resimle alakasi yok,kareler yerlerine ( renk,sekil,ton..) olarak yerleştirilmiş. Mesela atın gözüne bir bakın.. [​IMG]

alıntı

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 216 ressam tarafından yapılan duvar resmi
    vayy be mithiş bişi bence o kadar insanın yaptığı resimden başka bir resim çıkarmak onları gerekli yerlere koyarak bütünleştirmek ama çok uğraştırmıştır valla ellerine sağlık:)
    canım seninde emeğine sağlık saol...

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

muhtesem yaa....paylasım için saol

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

sonuç süper olmuş emeğinize sağlık yapanlarda muhteşem yapmış

216 ressam tarafından yapılan duvar resmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Ne güzelde duruyor resmin duvarda Sanki bana gel diyor çok uzaklarda Soruyorum seni ben bütün kuşlara Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Bu dünyada beni en mutlu sen ettin Mutluluk ikimizin diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terk ettin Belli ki dönülmeyen...
  2. Hayatınızın resmi duvarınızda

Hayatınızın resmi duvarınızda

Hayatınızın resmi duvarınızda Duvar kağıdı tasarım ve üretiminde yeni yaklaşımları Türkiye'ye getiren Studio Nommo, birbirinden güzel ve farklı 4 koleksiyonu, isteğe ve mekana özel geliştirebildiği duvar kağıdı tasarımlarıyla ev dekorasyonunda zevkli seçenekler sunmaya devam ediyor. Müşterilerine kişisel tasarımları veya çekilen herhangi bir fotoğrafı duvar kağıdı yapma özgürlüğü...
  3. Bina Duvarlarına Yapılan Resimler

Bina Duvarlarına Yapılan Resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

Şirket Ortaklarına SGK tarafından yapılan son düzenlemeler

şirket ortaklarının sigortalılığı şirket ortaklarinin bağkur durumu anonim ortaklarının bağkur durumu bağkurluluğu sigortalılığı 2010 Anonim ve Limited Şirket ortaklarına Bağkur ve SGK ile yapılan değişiklikler şöyle. *Anonim şirket ortaklarının durumu 01/10/2008 tarihinden önce anonim şirketlerin kurucu ortakları ve yönetim kurulu üyesi olan ortakları Bağ-Kur sigortalısı sayılmakta...
  5. Duvara resim asmak günahmıdır?

Duvara resim asmak günahmıdır?

Sual: Babamızın ve hocamızın resimlerini duvara asmak uygun mudur? CEVAP Uygun değildir. Üç zararı vardır: Birincisi, insan ve hayvan resmini, belden yukarı asmak haramdır. Bitki ve cansızların resmini asmakta mahzur yoktur. İkincisi, canlı resmi bulunan odaya rahmet melekleri girmez. Resimli gazete bile bulunsa girmez. Gazeteyi okuduktan sonra kapalı bir yere koymalıdır! Her türlü resmi...

Sayfayı Paylaş