gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

22 – 23 Eylül 2012 KPSS Soruları ve Cevapları

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Not: 22 Eylül 2012 Ortaöğretim Lise KPSS Soruları ile 23 Eylül 2012 Önlisans KPSS soruları da sınavdan hemen sonra bu sayfada olacak. 22 Eylül 2012 Önlisans KPSS Sınavı Yapıldı Önlisans KPSS 22 Eylül 2012 Cumartesi yapıldı, sınav sona erdi. 22 Eylül 2012 Önlisans KPSS Sınav soruları ve cevapları ÖSYM tarafından yayınlanır yayınlanmaz bu sayfada olacak. [​IMG] 2012 Önlisans/Ortaöğretim KPSS’nin Genel Yetenek ve Genel Kültür testi, Önlisans sınavı sona erdi. Önlisans ve Ortaöğretim mezunlarına yönelik KPSS ( Kamu personeli Seçme Sınavı ) 22 ve 23 Eylül 2012 tarihlerinde yapılıyor. Önlisans / Ortaöğretim (Lise) mezunu adayları yakından ilgilendiren KPSS tek oturumda gerçekleştirildi. KPSS ‘ de adaylara Genel Yetenek ve Genel Kültür sorularından toplam 120 soru soruldu. 2012 KPSS Soruları ve cevapları yayınlandığında bu sayfada olacak.

ÖSYM TARAFINDAN AŞAĞIDAKİ SAYFADA AÇIKLANIR AÇIKLANMAZ SİZLER LİNKE TIKLAYARAK BU SORULARA VE CEVAPLARA ULAŞABİLECEKSİNİZ.

BURADAN ULAŞINIZ

NOT:sayfaya ulaştığınızda şu anda soru ve cevapları bulamazsınız açıkladıklarında yukarıdaki link aktif olacaktır.

22 – 23 Eylül 2012 KPSS Soruları ve Cevapları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Millet 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevapları

Merhaba hepinize keyifli ve neşeli bir hafta sonu diliyorum ve sizden mümkünse 23 Haziran 2012 LYS 3 Soruları ve Cevaplarını paylaşmanızı rica ediyorum.
  2. KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşın

KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşın

Arkadaşlar merhaba sizden bir ricam olacak şimdiden rica da bulunuyorum ama biliyorum ki yerine getireceksiniz ricamı KPSS 2012 Yabancı Dil Soruları ve Cevapları 7 Temmuz soru ve cevaplarını paylaşır mısınız?
  3. 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum size

Merhaba arkadaşlar ben sizlere 7 Temmuz 2012 KPSS Eğitim Bilimleri Soruları ve Cevapları için yazıyorum mümkünse ricamı yerine getirirseniz çok sevinirim:)
  4. 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları acil bakın

selam arkadaşlar sizlerden acil tarafından 7 Temmuz 2012 KPSS Genel Yetenek - Genel Kültür Soruları ve Cevapları paylaşmanızı rica ediyorum şimdiden ricamı yerine getireceğiniz için çok tşk ederim.
  5. 22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

22 Eylül 2012 KPSS Önlisans Soruları

Kızlar 22 eylül 2012 yılında çıkmış olan kpss önlisans soruları acaba yayınlan dı mı yayınlanmadı ise lütfen yayınlandığında buraya bana yazar mısınız merak ediyorum teşekkürler.

Sayfayı Paylaş