gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezik Modelleri 2015

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

trabzon hasır bilezik modelleri, 22 ayar bilezik modelleri, hasır bilezik modelleri, altın bilezik modelleri ve fiyatları Hem yatırım hemde bayanların takı olarak tercih ettiği altın modelleri farklı tasarımlar ile bayanlarla buluşmaya devam ediyor. Milli kültürümüzde de yer alan ve nişan, düğün zamanı geline altın takma geleneği eskiden beri günümüze kadar gelen bir adet olmaya devam ediyor.
    Görünümü ve değeri açısından trabzon hasır bilezik modelleri özellikle bayanların gözdesi olmaya devam ediyor. Farklı tasarımlar, taş süslemeleri ve ince işçilik harikası modelleri ile bayanları cezbeden trabzon hasır bilezik modelleri arasından seçtiğimiz örnekleri sizler için paylaşıyoruz.
    hasir bilezik (1).jpg hasir bilezik (2).jpg hasir bilezik (3).jpg hasir bilezik (4).jpg hasir bilezik (5).JPG hasir bilezik (6).jpg hasir bilezik (7).jpg hasir bilezik (8).jpg hasir bilezik (9).jpg hasir bilezik (10).jpg hasir bilezik (11).jpg hasir bilezik (12).jpg hasir bilezik (13).jpg hasir bilezik (14).jpg hasir bilezik (15).jpg hasir bilezik (16).jpg hasir bilezik (17).jpg

Elmira Ülger bunu beğendi.
  2. nilay_aydin

nilay_aydin Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ne kadar ihtişamlılar

22 Ayar Trabzon Hasır Bilezik Modelleri 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 22 ayar bilezik modelleri

22 ayar bilezik modelleri

22 ayar bilezik modelleri altın kalın bilezik modelleri 22 ayar kalın altın 22 ayar 2009 yılına özel yepyeni altın bilezik modelleri yeni gelinlerin gözdesi olmazsa olmazı :)
  2. 22 ayar şık işlemeli bilezikler

22 ayar şık işlemeli bilezikler

imitasyon bilezik imitasyon altın bilezik bilezikler fantazi modelleri modelleri biz kadınlar takı takmayı almayı severiz bazen bunu takıntı haline getirriz:D:D eminim ki takısız bir kadın yoktur altın,gümüş,zümrüt,pırlanta, imitasyon, vs,vs :D:Dyeter ki takı olsun helede mali değeri yüksek olursaaa :D:D değmesinler keyfimize :D:D şimdi iszler için 22 ayar şık,zarif,fantazi bilezik...
  3. Trabzon hasırı modelinde bilerzikler

Trabzon hasırı modelinde bilerzikler

trabzon hasırı trabzon hasırı modelleri hasiri bilerzikler hasiri modelleri Tarbzon diyince aklınıza ilk gelen nedir diye sorsam..Eminim hepiniz aklına bir çok özlliği ve güzelliği gelir.Her biriniz ayrı ayrı cevaplar verirsiniz:)Ama benim aklıma gelen bu güzleliklerin ve özellilerinin dışında bir de kendisine has bazı eşyaları geliyor.Özellikle de kadınların vazgeçemediği takılar.Hemde altın...
  4. hasır bilezik modelleri 2012

hasır bilezik modelleri 2012

Kızlar hasır bilezik modelleri 2012 trendlerinden olsun var mı elinizde önereceğiniz bir model
  5. Altın hasır bilezik modelleri 2012

Altın hasır bilezik modelleri 2012

2012 Altın hasır bilezik modelleri hasır bilezik modelleri Benim gibi takı takmayı seven melek'lerimiz için ve altın takıları sevenler için 2012 takı modasından seçtiğim altın hasır bilezik modellerini bu sayfamızda paylaşıma açıyorum Melek'ler. (Açık arttırıma açıyorum gibi mi oldu ne? ) :D:D

Sayfayı Paylaş