gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

22 find nasıl kaldıracağım ne olur yardımmm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nasıl oldu bilmiyorum google her açışımda 22 find diye bir site çıkıyor, kaldırmak için ne biliyorsam yaptım, olmadı, ne olur yardım edin, nasıl kaldırabgilirim bunu ?? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    22 Find Kaldırma
    Herşeyden önce 22findın yaptığını iyi algılamak gerekiyor. Bu site sizin masaüstünüzdeki tarayıcı simgelerinizin hedef yolunu değiştiriyor.

Siz de bu hedef yolu tekrar eskisi haline getirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Bunun için masaüstünüzde bulunan tarayıcı simgelerinizin hepsini silin.

Bilgisayar--->C---->program files içinden simgeleri tekrar masaüstüne kopyalayın.

Firefox ve chrome eklentilerine yerleşen 22find ile desk adındaki eklentileri de kaldırın.

çerezleri ve temp dosyalarını da temizleyin.

Bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda sorun çözülecektir...Çözülmezse yorumlar kısmında görüşleirnizi bildirebilirsiniz...

22 find nasıl kaldıracağım ne olur yardımmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görülür belli olur lütfen yardımmm !!

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görülür belli olur lütfen yardımmm !!

Ultrasonda bebek kesesi ne zaman görünür ne zaman görebilirim arkadaşlarım..Kızlar beta hcg değerim 118 çıktı daha yeni biliyorum ama doktora gideceğim pazartesi günü bebeğimin kesesi ne zaman görünür kaçınca haftada yani lütfen bana yardım eder misiniz ?
  2. Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

Rar Dosyasından Şifreyi Nasıl Kaldıracağım Diyenler Buraya !

Rar Dosyasından Şifre Kaldırma Yöntemleri Nelerdir Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri Rar dosyasının nasıl açılacağı konusunda sizlere daha önce ayrıntılı bilgiler vermiştik melekler :) Bu sayfamızda ise Rar Dosyasından Şifresi Kırma Kaldırma Yöntemleri bu sayfamızdan hep birlikte öğreneceğiz... Dictionary Attack Daha önceden tahmin yoluyla...
  3. çinekobu nasıl temizliyecem yardımmm

çinekobu nasıl temizliyecem yardımmm

Arkadaşlarım eşim çinekop almış yarına yapacam ama nasıl temizlenir bilmiyorum. Lütfen bana bir anlatsanız çinekop nasıl temizlenir ?
  4. göz şişliklerim için ne olur yardımm

göz şişliklerim için ne olur yardımm

Sabah kalktığımda gözlerim davul gibi oluyor. Herkesin oluyor demeyin çünkü benimki gün içinde sadece biraz azalıyor, geçmiyor. İnsan içine çıkamaz oldum.Herkes ağladın mı diyor. Ne yapabilirim yardım edin lütfen :(
  5. "Find Iphone" Iphone'u Bul Uygulaması Nasıl Çalışır?

"Find Iphone" Iphone'u Bul Uygulaması Nasıl Çalışır?

find iphone iphone uygulama iphoneu bul Sevgili melekler, iphone telefon kullanıcıları için çok güzel uygulamalardan birisi Find Iphone uygulaması hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere. Bu uygulamayı Appstore'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Nasıl mı? İndirdiğiniz uygulamayı hemen kurun ve telefonunuzun konum servislerini açık duruma getirin. Uygulamayı çalıştırdığınızda...

Sayfayı Paylaş