gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

22 şubatta aşılama yaptırdım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrb 22subatta asilama yaptirdim martin 7,8i gibi regal olmam gerekiyo gebelik olursa 4 veya5 gunde belirtisi baslarmi?

2. SELDA EMİNE

SELDA EMİNE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    meraba bildiğim kadarıyla 15 sonra kan testinde çıkıyor gebe olup olmadığın işallah tutmuştur bende 13 şubatta aşılama yaptırdım 20 şubatta regli olmam gerekiyodu ama 23 şubatta regli oldum yani tutmadı işallah seninki tutmuştur dualarım seninle

22 şubatta aşılama yaptırdım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. recep ivedik 22 şubatta sinamalarda

recep ivedik 22 şubatta sinamalarda

http://www.metacafe.com/fplayer/1047986/.swf
  2. 22 Şubat günlük Burç Yorumları

22 Şubat günlük Burç Yorumları

22 şubat burcu 22 şubat burç burç yorumları yorumu Koç Sevgili Koç, bugün her zamankinden daha idealist bir tutum içinde olabilir ve olaylara farklı yaklaşabilirsiniz. Ay'ın konumu büyük düşüneceğinize ve sınırları aşacağınıza işaret ediyor, hayaller ve idealler ön plana çıkıyor. Toplum yararına bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Bir organizasyon ya da dernek aracılığıyla yardıma...
  3. Bugün (22 Şubat) Doğanlar

Bugün (22 Şubat) Doğanlar

22 şubat doğanlar 22 şubatta doğanların özellikleri şubatta doğanlar subat doganlar subatta doganlar Düşünceleri çok karışıktır. Hırslı ve derin kişilerdir. Bazı hedeflerinizi gizli tutmaktan hoşlanırlar.. Platonik aşk hikayelerini açıklamaktan sakınırlar Karar verme konusunda oldukça müşkülpesent davranabilirler. İlişkilerinde kararsız olmaları yüzünden, geç evlenmeleri her zaman...
  4. aşılama yaptırdım adetim gelmedi

aşılama yaptırdım adetim gelmedi

aşılama melekler mekanı aşılama arkadaşlar ben 15 gün önce aşılama yaptırdım ve adetim gelmedi. pazartesi doktora gideceğim.inşallah vardır .aranızda böyle durum paylaşan oldumu
  5. Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?

Aşılama yaptırdım hamilemiyim hamile mi kaldım ?

Aşılama yaptırıp geçecek olan süreci bekleyen sevgili meleklerimiz. Lütfen sizler bizlere bu süreç içinde yaşadıklarınızı, neler yaptığınızı ve sizdeki değişiklerin neler olduğunu yazın. Bu konu hakkında yazabilmek için sitemize üye olmanıza da gerek yok. Aşılama sürecinde yaşadıklarınızın diğer anne adaylarına umut olacağını lütfen ama lütfen unutmayın. Herkesin ama isteyen herkesin...

Sayfayı Paylaş