229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu öğrenelim

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

229 Hangi Ülke Kodudur 229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu

Misafirimiz sormuş "229 nerenin kodu?"diye. Bene tabiki cevap vermek için araştırdım ve inanın ilk defa böyle bir ülke adı duyoyurm :D Demek ki çok bilgiliyim demiyecekmişiz, öğreneceğim diyecekmişiz diyor ve sizlere bilgileri aktarıyorum Melek'ler:)

229 Benin Cumhuriyeti'nin Telefon Kodudur.

Benin Cumhuriyeti, bir Batı Afrika ülkesidir, eski adı Dahomey'dir. Togo, Nijerya, Burkina Faso ve Nijer komşularıdır. Benin Cumhuriyeti İstanbul Fahri Konsolosluğunu Prof. Dr. Orhan Kural; Benin Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosluğunu Mehmet Artuna Aysun yapmaktadır.

229 Hangi Ülkenin Telefon Kodu öğrenelim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 229 Hangi Ülkenin Kodu

229 Hangi Ülkenin Kodu ? Selam millet size bir sorum olacak ben bulamadım daha doğrusu emin olamadım o yüzden size de bir sorayım istedim. Acaba 229 Hangi Ülkenin Kodu?
  2. 1 Hangi Ülkenin Telefon Kodu

1 Hangi Ülkenin Kodudur 1 Hangi Ülkenin Telefon Kodu Ara ara misafirlerimiz başka ülkelerin kodlarını soruyor. Bu günde ilginçtir ki, bir misafirimz "peki ya 1 hangi ülkenin kodudur?" diye soru sormuş bize:) İşte biz de o misafirimizin sorusunu bu sayfamızdan yanırtlıyoruz Melek'ler:) 1 Amerika Birleşik Devletlerinin Ülke Telefon Kodudur Amerika Birleşik Devletleri elli tane...
  3. 90 Hangi Ülkenin Kodu

90 Hangi Ülkenin Kodu biliyorsanız kodun hangi ülkeye ait olduğunu lütfen banada yazın.
  4. 381 Hangi Ülkenin Kodu

381 Hangi Ülkenin Kodu lütfen biliyorsanı
  5. 30 Hangi Ülkenin Kodu

30 Hangi Ülkenin Kodu biliyorsanız yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. 30 hangi memlektin.telefonu

,
  2. 229 hangi ülkenin telefon kodu

,
  3. 229 nerenin telefon kodu

,
  4. ülke telefon kodları 229