gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

Konu, 'Çöplük' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

22find.com kaldırma
    tarayıcıdan 22find.com kaldırma

Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı...

Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun masaüstündeki kısayoluna sağ tıklayın ve Özellikler deyin.

Açılan pencerede hedef bölümünde yer alan tarayıcınızın isminden sonra gelen 22find yazan kısmı sonuna kadar temizleyin. Sadece tarayıcınızın ismi yazan yer kalsın.

"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" gibi.

Buraya kadar işlem tamamsa Uygula deyin ve çıkın.

Daha sonra program ekle kaldır'a gidip 22find.com' yazan ne bulursanız hiç düşünmeden kaldırın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın [FLASH][/FLASH]

22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etype proğramı nasıl kaldırılır

Etype proğramı nasıl kaldırılır

etype nasıl silinir, kaldırılır, kaldıramıyorum silme işlemi için bu konumuzu takip edin. Off off etype diye bir proğramı çocuğunuz yada bilmeyen bi sıpagetti indir di ise nasıl kaldırırsınız size onu anlatayım. Bu çocukların indirdiği proğramlara aklım sırrım ermiyor. Bu facebook taki bir oyunla alakalı 57 mb lık bir dosya silemiyorsunuz kaldır dediğinizde de bulamıyorsunuz. Öncelikle bu...
  2. Firefox Tarayıcısında Dil Nasıl Değiştirilir ?

Firefox Tarayıcısında Dil Nasıl Değiştirilir ?

Firefox Dil Değiştir Firefox Dil Nasıl Değiştirilir Sevgili melekler, Teknik Destek bölümümüzden sizlerle en son firefox geçmiş silme hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Firefox Dil Nasıl Değiştirilir bilgiler vermek istiyoruz... Gerekli olan dil dosyalarını indirdikten sonra (XPI olarak) kurun ve Araçlar-> Quick Locale Swicher kısa yolunu takip ederek...
  3. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  4. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .
  5. Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

Yandex Bar Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

yandex bar kaldırma, yandex bar, yandex nasıl kaldırılır Sevgili melekler, zaman zaman nette gezerken girdiğimiz sitelerden ya da indirdiğimiz programlardan tarayıcımıza yapışıp kalan yandex bar nasıl kaldırılır, bu sayfamızda sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışacağız... Denetim masasına giriş yapın. Program ekle kaldır bölümüne gelin ve burada Yandex Bar yazan gördüğünüz herşeyi...

Sayfayı Paylaş