gebe
  1. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

22inci haftadayım :)) tansiyonum artıyor arada normal mi ??

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında lopezli tarafından paylaşıldı.

Günaydın Meleklerim :)) Ben 22 inci haftaya girdim..Genellikle düşük tansiyonum olur ...ama bu aralar hep 14 gibi gösteriyor. Benim icin yüksek..Acaba cok mu peynir,süt ve yumurta tüketiyorum..Buarada 56 kilo da hamile kaldım şu an 61 kilodayım. Sizce normal birşey bu hamilelikte...Bana birazcık yardımcı olursanız sevinirim...Sizleri öpüyorum...:) ve şimdiden tşk ediyorum....

Sevgilerimle Ayşe

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    bende 23, haftamdayım tansiyonum yelerde gezerken hamileikte hem şeker hem tansiyonum yüksek çıkmaya başaldı bunun yanında kalp çarpıntısı yüksek nabız felan bunun için kalp doktoruna bile gitttim hamielikte böyle şeyler normal oluyor deid ama dikkat etmek laızmmış tuzlu şeylerden uzak durmka laızm diyet yapıyorum şunan zaten sende ydikelrine dikkat et

lopezli bunu beğendi.
  3. lopezli

lopezli Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Tşk ederim :) Bende zaten hep düşünüyordum ne dokanıyor diye...

22inci haftadayım :)) tansiyonum artıyor arada normal mi ?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

Çocuğunuzun büyümesi normal mi?

7 yaş tüylenme Büyüme bozukluklarının erken tanısı açısından en iyisi, gelişmiş ülkelerde olduğu gibi, her çocuğun büyümesinin izlenmesidir. Çünkü bilindiği gibi yeterli büyüme sağlığın göstergesidir ve yetersiz büyüme söz konusu olduğunda nedeni araştırılmalıdır. Boy kısalığı veya büyüme bozukluğu nedeniyle değerlendirilen olgularda hormon eksikliğinin saptanması halinde, bu olgulara...
  2. ben normal miyim ?

ben normal miyim ?

nedenini inanın bende bilmiyorumm ama şu yüreğim o kadar mutlu kiii sankii bedenimm ona dar geliyor ve dışarı cıkmak istiyorr.... seviyorum cokk seviyorumm sevildiğimi bilmek ve bunu kanımın her damlasında hissetmek...benii o kadar mutlu yapıyor kiii.... her şeyde oo varr....onu tanıdıgımdan beri tek derdim onu daha fazla sevmek hatta cok daha fazla sevmekk istemem.... neredeyse onu alıpp...
  3. sorunum ne normal mi

sorunum ne normal mi

15 yaşındyım 2 aydr adet olmadım anneme sölemeli miyim
  4. Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ?

Tansiyon Gebelik Belirtisi midir ?

Bu konu; tansiyon gebelik belirtisi midir ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebelik belirtileri kadından kadına değişmekle birlikte bildiğiniz gibi genelde mide bulantısı ve baş dönmesiyle kendini belli eder. Artık günlük hayatta dahi dalga konusu haline gelen "]mide bulantısı ve baş dönmesi dışında da kişiye göre bazı belirtiler görülebilir. Bunlardan biri de tansiyon...
  5. Normal doğum kaçıncı haftada gerçekleşir?

Normal doğum kaçıncı haftada gerçekleşir?

gebeliğin kaçıncı haftasında doğum olur,hamileliğin kaçıncı haftasında doğum olur,normal doğum ,sezeryan gebeliğin kaçıncı haftasında yapılır,gebelik ve doğum hakkında bilgiler Hamileliğin kaç haftalık, kaç günlük (kaç aylık) olduğunu hesaplarken son görülen adetin ilk günündeki tarihten itibaren hesaplanır. Son adete göre yapılan hesplamaya göre hamilelik ortalama 40 hafta yani 280 gün (9...

Sayfayı Paylaş