gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

23 Nisan Kutlama Resimleri 2013

Konu, 'Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu ulusal egemenlik ve çocuk bayramı 23 nisan ile ilgili kutlama kartlarına yer vermektedir. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 2013 yılın da Salı günü kutlanacak. Atatürk'ün çocuklra armağan ettiği bu özel gün için kutlama kartaları arıyorsanız sizlere resimli 23 Nisan kartlarını paylaşıyorum. Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını yönetim ve şahsım adına kutlarım.

23 Nisan Kutlama Resimleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 23 nisan ÇOCUK BAYRAMI ve resimler.....

23 nisan ÇOCUK BAYRAMI ve resimler.....

23 nisan ile ilgili resim 23 nisan çocuk resimleri ile ilgili resimler nisanla resimler resim örnekleri BUGÜN 23 NİSAN BİR BAYRAM DÜŞLERİM SİLAHSIZ.. YEŞİLSİZ KAMUFLAJSIZ ASKERSİZ OKUDUĞUM ŞİİRLERDE SAVAŞ OLMASIN GÖZÜNÜDE ÇIKARMAYIM KİMSENİN BEN ÇOCUĞUM.. YAŞIM YEDİ ASKER ETMEYİN BENİ ÖĞRETMENİM :party:
  2. Belde tarihinde ilk kez 23 Nisan kutlandı...

Belde tarihinde ilk kez 23 Nisan kutlandı...

Belde tarihinde vatandaşlar ilk kez bir 23 Nisan kutlamasına şahit oldu. Herkes mutluydu. Öğrenciler ve veliler elele halay çekip, şarkılar söyledi. Burası neresi mi? Hakkari'nin Durankaya beldesinde ilk defa 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı düzenlenen bir törenle kutlandı. Pınarbaşı İlköğretim Okulu tarafından düzenlenen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunması ile...
  3. 23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika Selam kızlar sizden 23 Nisan Notaları Melodika notalarını rica ediyorum kızımı çalıştırıyorumda:)
  4. 23 nisan şiirleri

23 nisan şiirleri

23 nisan şiirleri istiyorum sizden 4 de giden kızım tuna için bir şiir bulup ezberletmem lazım.
  5. LCW 23 Nisan Özel Koleksiyonu 2013

LCW 23 Nisan Özel Koleksiyonu 2013

Bu sayfa; LCW 23 Nisan Özel Koleksiyonu 2013 konusunda bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü giyim markası LCW, 23 Nisan'ı unutmadı ve 2-9+ yaş arası çocuklar için çok özel bir koleksiyon hazırladı. Kızlarda pembe, fuşya, beyaz ve turkuaz tonlarını, fiyonklar, puantiyeler ve tüt etekli elbiseler içinde görürken, erkeklerde kravatlı papyonlu gömleklere, gabardin pantolonlara gözümüz...

Sayfayı Paylaş