gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

23 Nisanın Önemi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

23 Nisanın Önemi nedir 23 Nisanın Önemi hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

23 Nisanın Önemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk diyor ki....23 nisan ın önemi.....

Atatürk diyor ki....23 nisan ın önemi.....

23 nisanın önemi Atatürk diyor ki: “Bütün cihan bilmelidir ki artık bu devletin ve bu milletin başında hiçbir kuvvet yoktur, hiçbir makam yoktur. Yalnız bir kuvvet vardır. O da millî egemenliktir. Yalnız bir makam vardır. O da milletin kalbi, vicdanı ve mevcudiyetidir. 23 Nisan 1920, Türk Milletinin iradesini temsil eden Birinci Büyük Millet Meclisi’nin açıldığı ve Türk Halkının...
  2. 23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika Selam kızlar sizden 23 Nisan Notaları Melodika notalarını rica ediyorum kızımı çalıştırıyorumda:)
  3. 23 Nisan 1920'nin Önemi

23 Nisan 1920'nin Önemi

23 Nisan 1920 23 Nisan 1920 Önemi TBMM ''Bu tarihi kim bilmez ? '' dediğinizi duyar gibi oluyorum melekler ama ne yazık ki hala tarihe damgasını vurmuş bizim için önemli olan bu tarihlerden bihaber olanlar çok. Hem onlara hatırlatma açısından hem de bir kez daha o zor ama gurur verici günleri hatırlamak açısından 23 Nisan 1920'den bahsetmek istiyoruz sizlere :) 23 Nisan 1920 de...
  4. 23 nisan şiirleri

23 nisan şiirleri

23 nisan şiirleri istiyorum sizden 4 de giden kızım tuna için bir şiir bulup ezberletmem lazım.
  5. 23 Nisanın Anlam Ve Önemi

23 Nisanın Anlam Ve Önemi

23 Nisanın Anlam Ve Önemi nedir bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş