gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

24 Kasım için güzel sözler mesajlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

24 kasımda facebooktan paylaşmak üzere güzel sözler arıyorum. 24 kasımla ilgili güzel mesajlar varmı ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    24 kasım senin çiçeklerin ile dolu..
    Vazifenizin kutsallığı karşısında saygı ile eğiliyorum.

Gelecek nesillerimiz adına umut bağladığımız gerçek güç öğretmenlerimizdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafinı Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur.

Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakarlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

Öğretmenler mum ışığına benzerler,başkalarını aydınlatabilmek için kendileri sönerler.

Öğretmenim, bu mutlu gününüzde size sağlık ve mutluluklar diler, ellerinizden öperim.

Bir melek vardır öğretmendir. bir şeytan vardır cahilliktir.

Başöğretmen Atatürk’ün birer yansıması olan sizler, övgülerin en güzeline layıksınız. Öğretmenler gününüz kutlu, başarılarınız daim olsun.

Bir Ulusun Çağdaş Ulkeler Düzeyine Erisebilmesi; Egitim Ve Oğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yontemlerle Yurutulmesi Ile Ancak Mumkun Olabilir. ögretmenler Gunun Kutlu Olsun

Dunyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Çocuklarımızn Yetismesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârligi Gösteren Sizlere Cok Borcluyuz. Öğretmenler Gununuz Kutlu Olsun

Siz Ogretmenler sevgi Elçileri”Siniz. Sinifta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ulkede Baris, Meslektaslari Arasinda Demokratligin Simgesisiniz.

Öğretmenler, Altın Kanatlı Kelebeklerdir. çiceklerin Arasından Hiç Yorulmadan, Devamli Ucarlar. çiceklerine Toz Kondurmamaya Çalışırlar.

Ögretmen, Ogrencilerinin Üzerine Titreyendir. Gomlegimizin Dugmesi Açılınca Eliyle Kapatan, Alnimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayağımıza Tas Dokunsa Bizden Once Üzünlendir.

Dunyanin En Degerli Varliklari Olan Siz Ogretmenler! Bugun, Turk Ogretmeninin Seref Gunudur. Ona Olan Saygiyi Yenileme, Onun Yuceligini Anma Gunudur. Boyle Anlamli Bir Gunde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz

Ögretmen, Bir Bahcivandir. En Guzel Gülleri O Yetiştirir. Hiç Yorulmadan, Bıkmadan, Usanmadan Bahçesindeki Gullere Su Verir Ve Onların Bakımını Titizlikle Yapar.

Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur.

Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür.

Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır.

Öğretmenler yeni nesil sizin eseriniz olacaktır.

Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır.

Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir.

Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir.

Üzerimde emeği olan bütün öğretmenlerimin öğretmenler gününü en içten dileklerle kutluyorum.

Ülkemizin fedakar öğretmenleri, sizler her şeyin en güzeline layıksınız. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

24 Kasım için güzel sözler mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

2012 Kocam İçin Güzel Sözler Mesajlar

Kocam İçin Sözler 2012 Kocam İçin Sözler Kocam İçin Güzel Sözler Sizin olduğunuz kadar eşinizin de güzel sözler duymaya ihtiyacı var melekler :) Biz de bunu düşünerek, eşlerinize söyleyebileceğiniz güzel sözleri biraraya getirdik. İşte eşlerinize güzel sözler :) Bir genç kız evlendiği zaman birçok erkeğin ilgisini, tek bir erkeğin ilgisiyle değiş tokuş eder. (HELEN ROWLAND)...
  2. Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :) -Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız. -1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna;...
  3. 24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

Yaklaşan öğretmenler günü için mesajalr arıyorum. O günden önce öğretmenlerime mesaj atmak istiyorum da :D
  4. 24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

24 Kasım öğretmenler günü için en güzel şiirleri paylaşırmısınız

Kızlşar selam. 24 kasım için harika şiirler lazım. Şiirler hep güzeldir tamam da en güzellelrini istiyorum, en beğendiklerinizi ..:)
  5. 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları

Her yıl 24 Kasım da Öğretmenler günü kutlanır. Bu yıl perşembe günü ne denk geliyor Öğretmenler günü .Öğretmenlik mesleğini icra eden tüm öğretmenlerimizin gününü kutluyoruz. 24 Kasım 1928, Türkiye Cumhuriyeti devletininin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ün Millet Mekteplerinin Başöğretmenliği ni kabul ettiği gündür. Millet Mektepleri'nde, yaşlı, genç, çocuk, kadın , herkese yeni harflerle...

Sayfayı Paylaş