gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Malumunuz bu ay öğretmenlerimizin ayı ve 24 kasımda bu özel günü kutlayacağız. Ben de en sevdiğim öğretmenime bir hediye alacağım ve bunun için sizlerden hediye fikirleri bekliyorum

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öğretmeninize şık bir masa saati, not defteri, kolye, kalem seti ya da gömlek gibi hediyeler alabilirsiniz..

24 kasım için hediye önerilerinizi bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

İşte Akrep Burcu Baba İçin Hediye Önerileri

akrep burcu baba babalar günü hediyeleri Az önce paylaştığımız terazi burcu babalara hediye önerilerinden sonra şimdi de akrep burcu baba için ne hediye alabiliriz, tavsiyelerimize geçiyoruz melekler :) Akrepler yaşamdan ölüme her şeye karşı aşırı bir ihtiras duyarlar. Yenilmek nedir bilmez. Zeka ve duygularını eşit oranda kullanır. Zeki olmaktan öte filozoftur. Masum görünüşlerinin...
  2. 24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

24 kasım öğretmenler günü için mesajlar

Yaklaşan öğretmenler günü için mesajalr arıyorum. O günden önce öğretmenlerime mesaj atmak istiyorum da :D
  3. 24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 Kasım için güzel sözler mesajlar

24 kasımda facebooktan paylaşmak üzere güzel sözler arıyorum. 24 kasımla ilgili güzel mesajlar varmı ?
  4. Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013

Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013

Bu konu; Erkekler İçin Süper Yılbaşı Hediye Önerileri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşının kutlanmasına sayılı günler kala eğer yılbaşı hediyesi alma adetiniz varsa bir an önce alacağınız hediyelere karar vermenizde fayda var. Eşe dosta hediye almak nispeten kolay olmasına karşın, eşinize, erkek arkadaşınıza hediye almakta zorlanabilirsiniz. Her yıl parfüm ya da...
  5. Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri 2015

Sevgililer Günü İçin Hediye Önerileri 2015

sevgilime ne alsam, sevgililer günü hediyeleri, sevgiliye alınacak hediyeler, erkeğe he hediye alınır, sevgililer gününde ne hediye alsam 14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken birçok kişi bu özel günde sevgilisine ve eşine ne hediye alabileceği konusunda kararsızlıklar yaşıyor. Aslında birbirini sevenler için sadece bir gün değil tüm günler özeldir ama yinede bugünü yad edip hediye almayı...

Sayfayı Paylaş