gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ? Arkadaşlar vereceğim linkteki adreste 24 saat kullanıp daha sonra kendisini imha eden mail adresi alabileceksiniz.. -Ne işe mi yarar? - Mesela bazı siteler üyelik için aktivasyon linki gönderir. Asıl mail adresinizi kullanıpta çöplüğe dönüştürmeyin işte
    - İstemeden de olsa şüpheli siteler. mail adresimizi reklam çöpüğüne çevirirler.
    - Ayrıca mail adresimizi(msnimizi) sürekli kullanmayarakta hertürlü riskten korumuş oluruz.
    http://www.pookmail.com/

24 saat sonra knedini imha eden mail adresiniz olsun mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windowslive.com Şeklinde Msn ve Mail Adresiniz Olsun

Windowslive.com Şeklinde Msn ve Mail Adresiniz Olsun

Adım 1 : http://get.live.com/mail/overview sitesine giriyoruz Kayıt Ol Butonuna Tıklıyoruz.. Adım 2 : Adres çubugunda bir kac değişiklik yapıcaz.. Adım 3 : Yukardaki değişiklikleri yaptıktan sonra git butonuna tıklayın yada enter tuşuna basınLugatsoft.com Adım 4 : Formda @WindowsLİve.com eklenmiş olucak bundan sonra yapmanız formu doldurup windowslive adında msn adresinizin keyfini...
  2. E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

mail adresi yönlendirme mail adresini yönlendirme
  3. Bir e-mail 50.000 sene sonra bulunsaydı ne olurdu?

Bir e-mail 50.000 sene sonra bulunsaydı ne olurdu?

Geçmişin insanları, dünyaya "PC" adını vermişlerdir. Bunun yanı sıra, evrendeki başka gezegenlerin varlığından da haberdardılar. Bütün gezegenlerin "Internet" adı verilen elle tutulmaz, gözle görülmez şekilsiz bir deniz üzerinde yer aldıklarına inanıyorlardı. Bu gezegenler arasında, "Modem" adı verilen kapılar aracılığıyla iletişim sağlanıyordu. ? İnsanlar,...
  4. e-mail

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere...
  5. Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma

Facebookta Mail Adresinden Arkadaş Bulma

Facebookta Arkadaşını Mail Adresinden Bulma Mail Adresinden Arkadaş Bulma Facebookta http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/219670-facebook-zaman-tuneli-kapaklari-nasil-yapilir-buyrun-ogrenelim.html dedikten sonra, bu kez de sizler için Facebookta mail adresinden arkadaş bulma hakkında bilgiler paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Facebook...

Sayfayı Paylaş