gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

26 Cocuklu Bir Aile

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

aile fotoğrafları aile fotoğrafı [​IMG]

26 Cocuklu Bir Aile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asya'nın en zengini 26 yaşında bir kadın

Asya'nın en zengini 26 yaşında bir kadın

16 milyar dolarlık bir servete sahip olan 26 yaşındaki Yang Huiyan Asya'nın en zengini oldu. Forbes dergisinin hazırladığı en zengin Çinliler 2007 listesinde ilk sırada yer alan Yang Huiyan aynı zamanda Asya'nın da en zengin kişisi unvanını da aldı. Huiyan gayrimenkul işi yapan Country Garden Holdings şirketinin kurucularından Yeung Kwok Keung'un kızı. Keung, 2005'te şirketteki hisselerini...
  2. Nasil Saglikli Bir Aile Oluruz

Nasil Saglikli Bir Aile Oluruz

Nasil Saglikli Bir Aile Oluruz “Öze saygı duygusunun önce kendimizde başlaması gerekir” diyor uzmanlar. Bu yüzden de sağlıklı bir ailede; 1 - Veliler kendi özlerine saygılı olmaya dikkat etmeliler. Kendi bardağımız boş olursa ailemizdeki başka bireylerin bardaklarını nasıl doldurabiliriz? Kendiniz için ne yapıyorsunuz? Bir gün de bulaşıkları bırakıp...
  3. Benim annem bir melek bölüm 26

Benim annem bir melek bölüm 26

benim annem bir melek artiz Ev hanımı Anne Neriman(Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit(Tarık Ünlüoğlu); baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin(Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin(Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece(Dolunay Soysert); Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş...
  4. Yönetimde Soylu Bir Aile: Karolenjler

Yönetimde Soylu Bir Aile: Karolenjler

KAROLENJLER Fransa'yı, Almanya'yı ve İtalya'yı yıllarca yöneten soylu bir aile (751-987). Fransa'da Merovenjler döneminde Ostrazya (Austrasie) ve Nöstria (Neustrie) adlarıyla anılan iki ayrı krallık ortaya çıkmıştı. Fakat bu kralların ülkelerinde hemen hiç otoriteleri kalmamış, sözleri geçmez olmuştu. Halk tarafından "tembel krallar" adı takılan bu güçsüz hükümdarlar...
  5. Neden bir koruyucu aile olmayalim

Neden bir koruyucu aile olmayalim

Meleklerim hamis olan olmayan isteyen bekleyen olamiyan cok biliyorum dualarimiz hepimiz icin ama bu dunyada anne ozlemi ceken o kadar gunahsiz yavru varki biz bebek hayalleri kurarken onlarda anne hayali kuruyor resimlerini cizip yastiklarinin altina koyuyorlar hic gormedikleri annelerinin ben bazen olmazsa bebegim dusunuyorum belki be bebek evlat edinirim Peygamberimiz HZ Muhammet(s.a.v) Hz...

Sayfayı Paylaş