gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hamilemiyim? arkadaşlar ben enson ayın 31inde adet gördüm 26günde bir adet görüyorum yani bu ayın 25inde adet görmem lazımdı ama olmadım ve sarı akıntım geliyo bel ağrım ve tek taraflı kısa kasık arılarım oluyo bugünde baş ağrım başladı test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan varmı acaba hamile olabilirmiyim ilginiz için şimdiden tşkrler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Evde yaptığınız test negatif te çıksa en doğrusu bir sağlık kuruluşuna gidip kan testi yaptırmanızdır.Size en doğru cevabı kan testi ve bir jinekoloji uzmanı verecektir.Bununla birlikte forumumuzda bulunan Gebelik Belirtileri adlı bölümümüzü inceleyebilirsiniz. :)

3. smyymr

smyymr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki oldun mu? belirtilerin nelerdi?

4. yaren8

yaren8 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence gebe olabilirsin benim kızımda adetten tam 15 gun sonra cıkmıştı pozitif testler havada ucuşmasına ragmen

26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen.

3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen.

hanımlar ben yeniyim, bişey sormak istiyorum, aranızda 3 ayda bir adet gören var mı acabaa !!!
  2. 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. hamilemiyim acaba

hamilemiyim acaba slm arkadaslar 16 aralık adetimin ılk gunuydu 29 aralık korunmasız bir geceydi. bebeğimiz olsun istiyorum daha 1.5 aylık evliyiz yaşım 26 bana yardımcı olun test yapmadan nasıl anlarız bide daha adetime 1,5 hafta felan var midem bulandı bugun halsızım
  3. 2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,3 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,adetim düzensiz hamile kalırmıyım,3 ayda bir adet olup hamile kalan varmı,adet düzeni ve hamilelik hakkında bilgiler Özellikle anne olmak isteyen kadınların belki de en büyük baş düşmanları adet düzensizlikleri olacaktır. Dolayısı ile kadın düzenli bir regl tarihi olmadığı için yumurtlama günlerini de...
  4. 15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

15 gündür adet olmuyorum acaba ben HAMİLEMİYİM???

MERHABA , BU GÜN 15 GÜN OLDU ADETİM GEÇİKELİ 5. GÜN KAN TESTİ YAPTIM ÇIKMADI.DÜN EVDE TEST YAPTIM YİNE BİŞİ YOK İLK DEFA BU KADAR GEÇİYOR. ARA ARA KASIKLARIM VE BELİM FECİ ŞELİKDE AĞRIYOR. BAZEN ADET OLDUM DİYİYORUM AMA YİNE BİŞİ YOK. ÇILDIRMAK ÜZEREYİM. HARARET BASIYO SÜREKLİ HEMİLEDE DEGİLİM NE OLDU BANA FİKRİ OLAN VARMI ACİLLLLL
  5. adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

adetimin ilk günü birlikte oldum hamilemiyim ?

Nisanlimla adetimin ilk gunu birliktr olduk ve icime bosaldi iliskiye 28 agustosta girdik sonraki iki ayda adet gunum gecikmeden adet olmaya devam ettim ama suan sag kasıgımda sancim var hamile kalmis olma ihtimalim nedir hamileyken adet gormus olabilirmiyim acaba yardimci olursaniz sevinirim

Sayfayı Paylaş