gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben 26 haftalık gebeyim ve bir göğsümden süt geliyor.İlk gördüğümde çok korktum sonra arkadaşım normal olduğunu söyledi.Bunu yaşayan varmı ve gerçekten normal birşeymi?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Normal cnm normal telas etme :) oluyo hamilelikte. Ehh gögüste hazirliyo kendini :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    benimde o haftalarda damla damla gelmeye başlamıştı.korkma normal bişey canım :)

BEYZA21 bunu beğendi.
26 haftalık gebeyim göğsümden süt geliyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

göğsümde süt birikdi ne yapmalıyım

Doğumdan sonraki 2.-3. günde göğüslerinizdeki süt artacaktır ve doluluk hissedeceksiniz. Bu dolgunluk hissi genelde 2-3 gün sürer ve göğüslerinizde aşırı gerginlik ve ağrı hissedebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gerekenler: -Bebeğin göğüsünüzün ucunu koyu renk kısmıyla beraber ağzının içine alıp...
  2. Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

Gebeyim Daha Doğum Yapmadım Ama Göğsümden Süt Geliyor Diyenler BURAYA

gebelikte memeden süt gelmesi,gebelikte memeden kan gelmesi, Melekler belkide sizlerinde başına gelmiştir böyle bir durum gebelik döneminde daha doğum yapmadınız ama göğsünüzden süt gelmeye başladı endişelenebilirsiniz belkide.Ama tamamen vücudun kendisini hazırlamasından kaynaklanan hormonlara bağlı bir durumdur fakat yinede doktorunuzla görüşmenizde fayda vardır.Şimdi konumuza bir göz...
  3. kızımın göğsünden süt geliyor

kızımın göğsünden süt geliyor

merhabalar 25 günlek bir kızım var göğsünün biri biraz şiş ve süt geliyor acaba bu normalmi benimle aynı durumu yaşayan kız bebek anneleri yazarsa sevinirim kızım için çok endişeleniyorum inşallah normal bir durumdur
  4. Gebelikte 26 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Gebelikte 26 . Hafta bebeğin gelişimi ve ultrason görüntüleri

Bebeğinizin kulaklarındaki sinir sistemleri artık daha gelişmiş ve hassastır. Eşinizle muhabbet ederken bebeğiniz hem sizin hem de eşinizin sesini duyabilir. Akciğer gelişimi için gerekli olan amniyotik sıvıyı az miktarlarda solur ve dışarı verir.Nefes alma diye adlandırılan bu hareketler aynı zamanda bebeğin doğduğu, havayı içine çektiği ilk an ve kilo almaya devam etmesi için faydalı...
  5. süt geliyor

süt geliyor

merhaba iyi bayramlar gögüsümden süt geliyor böyle yeşl renkte ve ateşim var neyapmam lazım ?

Sayfayı Paylaş