gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

26 Haziran 2012 Survivor Finalde Çalan Şarkı My Immortal sözleri burada!

Konu, 'Yabancı Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Survivor Finalde Çalan Şarkının sözleri 2012 Survivor Finalde Çalan Şarkı My Immortal

2012 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması finale erdi ve biz de Meleklermekani.com olarak Survivorda çalan şarkılar hakkında sizlerin ricasını ve isteğini elimizden geldiği kadarı ile yerine getirmeye çalıştık. Survivor birincisi konusundan tutunda daha bir çok haberi sizlerle paylaştık. Şimdi ise 2012 Survivor final şarkısı My Immortal sözleri için sizlerin huzuruna çıkıyor ve Survivor birincisi olan Nihat Altınkaya'yı tebrik ediyoruz.

I'm so tired of being here
    Suppressed by all my childish fears
    And if you have to leave
    I wish that you would just leave
    'Cause your presence still lingers here
    And it won't leave me alone

These wounds won't seem to heal
    This pain is just too real
    There's just too much that time cannot erase

When you cried I'd wipe away all of your tears
    When you'd scream I'd fight away all of your fears
    And I held your hand through all of these years
    But you still have
    All of me

You used to captivate me
    By your resonating life
    Now I'm bound by the life you've left behind
    Your face it haunts
    My once pleasant dreams
    Your voice it chased away
    All the sanity in me

I've tried so hard to tell myself that you're gone
    But though you're still with me
    I've been alone all along

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

26 Haziran 2012 Survivor Finalde Çalan Şarkı My Immortal sözleri burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 Survivorda Çalan Yabancı Şarkılar Hangileri ?

2012 survivor şarkıları survivorda çalan latin müzik survivorda çalan yabancı şarkılar Sevgili melekler, 2012 Survivor yarışması bildiğiniz gibi başladı. Bu keyifli yarışmanın en az kendisi kadar keyif veren müziklerini de hemen hepimiz beğenerek dinliyoruz. Bu güzel müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek ve bu müziklerle ilgili bilgilerimizi paylaşmak adına bu konu başlığını açıyoruz. Tıpkı...
  2. Survivor 27 Mayısta Çalan Şarkı Burası Türkiye şarkı sözleri

Survivor 27 Mayısta Çalan Şarkı Burası Türkiye şarkı sözleri

Survivor 27 Mayısta Çalan Şarkı Burası Türkiye adlı şarkıyı çok beğendim ve sizden tabi biliyorsanız o şarkının sözlerini yazmanızı rica ediyorum.
  3. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Evanescence My Immortal Sözleri istiyorum sizden

Evanescence My Immortal Sözleri istiyorum sizden

Kızlar Survivor final şarkılarından biri olan Evanescence My Immortal Sözlerini biliyorsanız lütfen bana yazar mısınız çok beğendim de o şarkıyı ben.
  5. Evanescence My Immortal şarkı sözleri

Evanescence My Immortal şarkı sözleri

Evanescence My Immortal çeviri I’m so tired of being here suppressed by all my childish fears Burada, çocukça korkularım tarafından bastırılm?? halde bulunmaktan çok yoruldum And if you have to leave Ve eğer gitmek zorundaysan I wish that you would just leave Hemen gitmeni dilerim Cause your presence still lingers here Çünkü varlığının hala burada oyalanıyor(takılıp kalıyor) And...

Sayfayı Paylaş