gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

27. Ay'ımız :) (: <3

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Bugün 20 eylül :) Yani benim biriciğim sevdiğim bitanemle 27. ayımız :) Çoook mutluyum onu öyle seviyorum ki... Düşünebiliyo musunuz 4 yaşında bi kız çocuğundan bile kıskanıyorum :) Yuh demeyin lütfen :) Biliyorum abartılı olduğunu o yüzden ona belli etmiyorum zaten çok büyük bi kıskançlık değil tabi belki kıskançlık bile değil bilemiyorum artık :) sonuçta çocuk sadece onun çocukta olsa bi kızla olduğunu bildiğimde nedendir bilmiyorum bi acayip oluyorum. Ama azıcık :D Napiyim çoooook seviyorum :kiss:

Çok zor günler geçirdik onunla, çok badireler atlattık ama vazgeçmedik birbirimizden vazgeçmeyizde... Benim için çok şey yaptı çok şeye dayandı. Her şeyini bırakıp bana, benim memleketime geldi. Bazen suçluluk hissetmiyorum değil. Onu çok sevdiği memletinden, arkadaşlarından, ailesinden ayırdım sonuçta :S Buna rağmen ailem kabullenmedi. Bütün sorunlar sıkıntılar onların kabullenmediği için oldu. Kader dedik sabır dedik dayandık, dayanıyoruz. Rabbim bi gün bizimde yüzümüze gülücek buna bütün kalbimle inanıyorum. Allahtan bunu diliyorum. Bütün duam bu, sadece o...

Neyse konu nerelere geldi. Dallandı budaklandı :) Oysa ben sadece onu ne kadar sevdiğimi yazıcaktım :D

Seni çooookkkk kocamaaaaaan seviyorum bitanemmm iyiki benimlesin iyiki benimsin :) 27. Ay'ımız kutlu olsun :)

sudembeyaz, SweetCurse ve nese355 bunu beğendi.
  2. nese355

nese355 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    43
    Refra cım sadece bugün için değil ömür boyu uzun yıllar ve mutluluklar diliyorum canım size:)

RefRa bunu beğendi.
  3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    mutluluğunuz daim olsun canım..Rabbim yüzünzü hep güldürsün

RefRa bunu beğendi.
  4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Aminn :) Cümlemizi inş. :)

Teşekkür ediyorum :kiss:

5. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    27. senenizide görürsünüz umarım :) Bu arada çocuktan kıskanma durumu bendede var tuhaf bişey değil bence kıskanıyorum hemde fazlasıyla :D

RefRa bunu beğendi.
  6. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    mutluluğunuz daim olsun canım..

RefRa bunu beğendi.
  7. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkür ediyorum kızlar :) Amin :)

8. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    Sevindimm.. Ömür boyu mutlu oll canim...

9. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    canımm Allah nice 27. aylar yaşatsın size hayrlısıyla :) :nazar: kıskançlık doğaldır nrmaldir kızma kendine bu senn doğanda var,öpüyorum şekerim :kiss:

27. Ay'ımız :) (: <3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu haftaki etkinlikler 27 Ağustos - 3 Eylül

Bu haftaki etkinlikler 27 Ağustos - 3 Eylül

Mustafa Sandal 28.08.2007 21:00 Harbiye Açıkhava Tiyatrosu Harbiye/İstanbul Türk Pop Zeliha Sunal ile Her Dilden Her Telden 29.08.2007 21:30 Murphy's Dance Bar İstanbul Divan Oteli Cumhuriyet Cad. Elmadağ/İstanbul Söyleşi Duman 30.08.2007 22:30 Babylon Alaçatı Çark Plajı, Liman Mevkii Alaçatı/İzmir Türk Rock Rock´n Coke 2007 31.08.2007 18:00 Hazerfan Havaalanı...
  2. Terazi burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Terazi burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Terazi Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim) Bu dönemde kafanız biraz karışabilir. Geleceğe yönelik hedefler ve ortaklaşa çalışmalar açısından aktif bir dönemdesiniz. Arkadaşlıklar ve sosyal imkanlar öne çıkmakta. Ancak bir yandan da elinizde olmayan nedenler bazı fedakarlıklara gidebileceğinizi göstermekte. Endişelerinizde haklı olsanız bile, bu dönemde kontrol dışı faktörler karşısında...
  3. Yengeç burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Yengeç burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Yengeç Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz) Bu dönemde hem maddi kaynaklarınıza hem de yakın çevrenizdeki konulara daha fazla odaklanmak durumundasınız. Kendinize güven geliştirmeniz gereken durumlar var. Kişisel konular, yapılması gereken işlere odaklanıyorsunuz. Yakın çevrenizle, kardeşlerle ilgili konular üzerine gidebilirsiniz. Düşüncelerinizi düzene koymanız çok yararlı olacak. Pek...
  4. Koç burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Koç burcu haftalık burç yorumu ( 27 Ekim-3 Kasım 08 )

Koç Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan) Bu dönemde daha etkin olmak ve elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmak için akılcı hareket etmek zorundasınız. Başak burcundaki gezegen birikimi iş ortamında, beraber çalıştığınız kişilerle ilgili konularda büyük çaba göstereceğinizi anlatıyor. Yorulacağınız ve somut sonuçlar elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir şey öğrenmek ve başkalarına...
  5. 3 Ayda 27 Kilo Verdiren Savaş Ay Diyeti İle Tanışın

3 Ayda 27 Kilo Verdiren Savaş Ay Diyeti İle Tanışın

savaş ay savaş ay haberleri Başarılı gazeteci ve programcı Savaş Ay 3 ayda tam 27 kilo verdi melekler. Epeydir fazla kilolar ile sorunu olan usta gazeteci diyetini doktor tavsiyelerini dinleyerek kendi oluşturmuş ve 117 kilodan 90 kiloya inmeyi başarmış. Savaş Ay haberleri, haberin detayları şöyle... Doktor tavsiyelerini de göz önünde tutup geliştirdiği diyetle 117 kilodan 90 kiloya inen...

Sayfayı Paylaş