gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

28 Haziran 2000'den itibaren, ilişiği kesilen öğrencilere af

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Üniversite öğrencilerinin heyecanla beklediği af tasarısı Meclis gündemine geldi. Çeşitli nedenlerle üniversiteden 28 Haziran 2000'den itibaren, ilişiği kesilenlere okullarına devam edebilmeleri için sınav hakkı verilecek. Öğrencilere şu haklar tanınacak: * Meslek yüksekokulları ve fakültelerden ilişiği kesilen öğrencilere, devamsızlıktan kaldıkları dersler için 1 eğitim öğretim yılı, dönemlik dersler için 1 dönem devam etme hakkı ve 4 sınav hakkı verilecek.

* Devam şartını yerine getirip başarısız olan öğrencilere ise başarısız oldukları dersler için 4 sınav hakkı; başarısız oldukları derslere 1 eğitim öğretim yılı, dönemlik dersler için 1 dönem devam etme hakkı, devam zorunluluğu bulunmayan dersler için 4 sınav hakkı tanınacak.

AÇIKÖĞRETİME YENİ KAYIT HAKKI
    *
    Not ortalaması nedeniyle sınıfta kalanlar bir üst sınıfa 1 eğitim öğretim yılı devam edecek. İstedikleri 3 dersten not yükseltmek için 2 sınav hakkı, not ortalamasından mezun olamayanlara, 3 dersten not yükseltmek için 2 sınav hakkı verilecek.

* Af kapsamında verilen sınav ve devam hakkının kullanılmasından sonra başarılı olanlar diğer öğrenciler gibi derslerine devam edecek.

* Açık öğretimde okurken kaydı silinenlere yeniden kayıt hakkı verilecek.

sabah

28 Haziran 2000'den itibaren, ilişiği kesilen öğrencilere af konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 28 Haziran Günlük Burç Yorumları

28 Haziran Günlük Burç Yorumları

Bugun sizi neler bekliyor.Burcunuzun bugunki etkileri neler..Para durumu nasıl.Aşkta sizi neler bekliyor.duygusallıkta ne durumdasınız.İşte PaSikA farkıyla size özel burç yorumları yupis Koç (21-03/20-04) Çok keyifli, hareketli, enerjik, muhteşem bir güne daha hazır olmalısınız. Fiziksel ve ruhsal olarak o kadar güçlüsünüz ki, enerjiniz dışarı taşıp, etrafınızdaki insanlara da...
  2. Bugün (28 Haziran) Doğanlar

Bugün (28 Haziran) Doğanlar

haziranda doğanların burcu 28 haziranda doğanlar 28 haziran doğanlar haziran doğumlular 26 28 Haziran’da doğanlar oldukça duygulu insanlardır. Bu duygusal kişiler ailesini ve çevresini mutlu etmekten büyük zevk alırlar. En büyük özellikleri içinde bulundukları paradokstur. Ciddi mi şakacı mı oldukları pek anlaşılmaz. Bir belirsizlik ve karmaşa hakimdir. Bu günde doğanlar, sanılanın aksine...
  3. 28 Haziran Konser Tarihleri

28 Haziran Konser Tarihleri

volkan konak konser tarihleri volkan konak konser tarihleri 2009 ilkay akkaya 2010 2010 Pazar gününü hoplayarak zıplayarak ve müzik dinleyerek geçirmek istiyorsanız buyrun size fırsatlar... Aslı & Kurban Antalya da Sanatçı: Aslı Yer : Antalya Beach Park - Beach Park Dumlupınar Bulvarı Konyaaltı Koruluğu Yanı - Konyaaltı / Antalya Tarih: 28 Haziran 2009 Pazar 19:00 Fiyat :...
  4. Şok Markette 3 Hazirandan İtibaren..

Şok Markette 3 Hazirandan İtibaren..

şok market bebek arabası şok market, 3 haziran 2011, indirimler, fırsatlar, kampanyalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şok marketlerinde 3 hazirandan itibaren indirimde olan fırsat ürünleri aşağıda ki gibidir: 55 Ekran PF Slim TV (Telefox) 229 TL Keyifçi çay makinesi Seikon 39 TL 16" Çocuk bisikleti Flood 88.90 TL Sürahi seti 1 adet sürahi...
  5. Mirac Kandili - > 28. Haziran 2011

Mirac Kandili - > 28. Haziran 2011

28 haziran hangi kandil mirac kandili 2011 28 haziran 2011 kandil ne kandili Mirac Kandili, Mirac Gecesi, Mirac Kandili 2011, Mirac Kandili nedir, Mirac Kandilinde yapilacak Ibadetler "Bir gece, kendisine âyetlerimizden bir kısmını gösterelim diye (Muhammed) kulunu Mescid-i Harâm'dan, çevresini mübarek kıldığımız Mescid-i Aksâ'ya götüren Allah noksan sıfatlardan münezzehtir; O,...

Sayfayı Paylaş