gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

28 yil Fenerbahce

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Fenerbahceyi 3-1 yenen Trabzonspor Fenerbahecenin 28 yillik hasretini sona erdirmedi :D Son olarak Ziraat Türkiye Kupasini 1982 - 1983 alan Fenerbahce tesadüfe bakin ki 1983 dogumlu iki Trabzonsporlu futbolcudan gol yediler hahahaha
    Trabzonsporu tebrik ediyorum bu basarisindan ötürü...nice 28 yillara Fenerbahce...

ve iste 28yil geyikler :D

-Fenerbahçe'nin aldığı en değerli kupa ,çünkü şuan ANTİKA...

-Fenerbahçe Türkiye Kupası'nın iptali için Anayasa Mahkemesi'ne başvuracak...

-Fenerbahçeli genç taraftarların en cok kullandıkları cümle nedir?
    Bana Türkiye Kupasını anlatsana dede...

-Türkiye kupasını kazandıklarını görmüş iki fenerli yan yana gelince ne yapılır?
    Aralarına girip dilek tutulur,fotoğraf çektirilir.

-Fenerbahçelilerin çoğu neden Türkiye Kupasının rengini gri olarak hatırlıyor?
    Çünkü kupayı en son kazandıklarında televizyonlar siyah beyazdı.

-Fenerbahçelilerin bir kısmı Türkiye Kupası'na inanmıyor,neden?
    Bazıları görmedikleri şeye inanmaz...

Arşimet bugün yaşasaydı neyi bulamazdı?
    Fenerbahçe'nin Türkiye Kupası'nı kaldırma kuvvetini...

2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ya bunu da simdi okudum baya güldüm TRT spikeri Erdogan Arikan diyor ki Fenerbahceliler stadi bosaltiyor ama kese kalslardi en azinda kupayi görürlerdi hahahaha

28 yil Fenerbahce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yil 2023,

Yil 2023,

Yil 2023,madeni 1 milyar liraliklar tedavule girdi. Yil 2023,emeklilik yasi erkekler icin 84, kadinlar icin 82'ye cikarildi; ama maaslar hala odenemiyor. Yil 2023,dunyanin en buyuk colu Turkiye oldu. Ne kadar kina yaksak azdir. Yil2023,Suleyman Demirel hala basta! Eski cumbaba, politik kariyerini basari ile surduruyor. Yil2023,trafik kazalarinda olen ve yaralanan yurttaslarimizin sayisi...
  2. Yil 2020...

Yil 2020...

Yıl 2020, kızım 18, ben 47 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden o haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1–2 cami varken,...
  3. Yeni Fenerbahce Nickleri

Yeni Fenerbahce Nickleri

fenerbahçe nickleri 2009 fenerbahçe nickleri yeni fb 2009 Yeni Fenerbahce Nickleri İşimiz olmaz, karıyla kızla, ömür çürüttük, fener ugruna! Bize rakip yok, bu diyarlarda, ne seri A'da, ne La Liga'da! Gönülden sever, genç fenerliler, feneri için ölüme gider İnandık size bu sene, Görmek isteriz şampiyonluklar içinde, Şampiyon olunca tüm Türkiye, İnleyecek en büyük kanarya diye Ne...
  4. Yeni yil :))

Yeni yil :))

Bütün MELEKLERİN yeni yıllı mutlu ,huzurlu , neşeli ve sağlıklı olsun :) yupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupisyupis Bu noel baba sizede hediye getirsin :D:pasi:

Sayfayı Paylaş