gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

29+3 hamileyim midem yanıyor öneriniz var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ii gclr hanimlar ben 29+3 gunluk hamileyim midem asiri derecede yaniyo ve eksiyo agzima su dahi alsam agzimdan alevler fiskiriyo su anda agzimi bile acamiyorum bana hemen cozum olucak biseyler onerirseniz sevinirim:( simdiden tskr edrm herkese ha bu arada evde ilac yok onerileriiz bitkisel yada ilac haricinde biseyler olursa sevinirim..

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben hamileliğimin 5. ayından itibaren çok çekmiştim ama sana çözümü söyleyim.yemekten hemen sonra rennie duo şurup içeceksin.bebeğe hiç zararı yok.ben bu ilacı o kadar çok kullandımki çok şükür sorunum kalmıyodu hamileyken.tavsiye ederim mutlaka dene.

BeyazMelek bunu beğendi.
  3. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz eğer şu an evinizde süt varsa pişirmeden bir bardak içebilirsiniz yada havuç yemekte derdinize derman olabilir aynı zamanda sade soda veya sarı leblebi de mide yanmasında hamişlerin kurtarıcısı olabilmekte, sağlıklı hamişlikler diliyoruz..

29+3 hamileyim midem yanıyor öneriniz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

Hamile kalmak için maydanoz kürü önerimiz var

hamile kalmak için maydanoz kürü gebe kalmak için maydanoz kürü tarifi önerisi burada arkadaşlar. Kadın hastalıkları tedavisinde oldukça etkili olan, mutfaklarımızın vaz geçilmez lezzetlerinden olan maydanozun faydaları saymakla bitmiyor Melek'lerim. Kadın yolları iltihabına faydalı olan maydanoz, idrar yolları hastalıklarında da etkili oluyor. Bu faydalarının yanı sıra Hamile kalmak için de...
  2. Evlenme Teklifi İçin Şarkı öneriniz var mı?

Evlenme Teklifi İçin Şarkı öneriniz var mı?

Evlenme Teklifi İçin Şarkı önerilerinizi bekliyorum ayşeme evlilik teklifi edeceğim ama biraz utanıyorum ve aslında daha da romantik olsun diye Evlenme Teklifi İçin Şarkılarla ima edebilirim diye düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir Evlenme Teklifi İçin Şarkı için?
  3. gebelik - gebe kalmayı kolaylaştıran öneriniz var mı

gebelik - gebe kalmayı kolaylaştıran öneriniz var mı

gebelik gebe kalmayı kolaylaştırmak için önerdiğiniz bi yöntem varmıdır..
  4. ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı

ayak mantarına etkili çözüm öneriniz var mı

merhaba benim sol ayağımda mantar var ne yaptıysam başa çıkamıyorum ilaçlar merhemler işe yaramıyor hep geçici çözüm oldular bana doğal çözümler gerek bildiğiniz bir şey var mı ://
  5. Hamileyim midemde yanma ve ekşime var

Hamileyim midemde yanma ve ekşime var

hamilelikte mide yanması,gebelikte mide yanması,hamilelikte hazımsızlık,hamilelikte mide ekşimesi,gebelikte mide hastalıkları,gebelikte kusma ve mide yanması hakkında bilgiler Hazımsızlık çoğu zaman, mide yanması olarak adlandırılmaktadır. Mideden başlayıp boğaza doğru yükseliyormuş gibi hissedilen bir yanma hissidir. Asit içerikli gıdaların midede sindirilmesinden sonra bu gıdaların yemek...

Sayfayı Paylaş