gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

29.bölüm tüyoları ve sezon finalı tüyoları(3 bölüm sonra sezon finaliymiş)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

arka sokaklar ne zaman bitecek adananın sezon finali arkadaşlar şimdi size verceğim tüyoların hepsi başka sitelerden alıntıdır.Ayrıca 3 bölüm kalmışş.
    1.tüyo
    sezon finali tüyosu
    sezon finaline 3 bölüm kaldı ve sezon finalinde bizi müthiş sahneler bekliyo..ali asiyi sevdiğini açık açık asiye söyler ve bunları söylerken demirde oradadır.asi aliye bir cvp vermez demir içinse asinin sessiz kalması ewet anlamına gelmektedir.ve artık kendinin asinin hayatında yeri yoktur.antakaya dan ayrılmak üzere yola çıkar fakat asi nehri oyununu oynar ve demir asi nehrinin üzerinde kaza yapar.asi nehri yeni bir can daha istemektedir!!!!!!!!!!

2.tüyo

29.bölüm tüyosu

Ali ve demir iskeledeler. Ali demire asinin sevgilisi olup olmadığını soruyor. Demir sinirleniyor. Ali ısrarla soruyor. Demir bunu ben bilemem diyor. Asi zor kızdır. Ben birlikte iş yapacağınızı sanmıştım diyor. Ali de o ayrı bu ayrı diyor. Demir yeni tanıdığın biri ile beraber mi olacaksın diyor Ali de ilk görüşte beğendim gibisinden bir şeyler söylüyor. Demir çok sinirleniyor.

Sonra otelde asi ile karşılaşıyorlar. Asi neden beni uyandırmadın diyor demirde dün iyi değildin dinlen diye Ali de bugün bir şeyin kalmamıştır diye çaldım diyor.
    Kahvaltı salonunda Ali asi ye yumurtanı soyayım mı diyor asi hayır teşekkürler diyor Ali çay ister misin diyor asi de açık olsun diyor

demir kerim ile defneyi yemeğe çağırıyor. leyla aslan ve melekte var. demir onlara süheylanın intihar ettiğini söylüyor. kerimde biz dış kapının dış mandalıyız mı diyor.
    aslan melekten makas alıyor bende senin abin sayılırım diyor

bir yumruk sahnesi var . kozcuoğlu çiftliği önünde

3.tüyo
    sezon finali tüyosu
    yenı bı gercek ortaya cıkacak ve bu gercekle nerımanın defneye nasıl hamıle kaldıgı ve ıhsanın baslarda nerımanı ıstemedıgı ortaya cıkacakmıs ve buna ası gıbı defne ceylan ve gonca tepkı gosterecekmıs bu olaylara dayanamayan ası evden ayrılmak ısteyecekmıs aılesının dagılmak korkusuna kapılan ıhsan gecen bolumlerdekı kalp sıkısması olacakmıs tarlalada olacakmıs hastaneye aslan yetıstırecekmıs agır bır amelıyat gecırecek doktorlar umut yok dıyecekmıs ve babasını en cok seven kız ası cok uzulecek ve alı asıyle ılgılenecekmıs ama bızım ası ona fazla yuz vermıyecekmıs kerım alıyı uzakastırmaya calısacak ve ası demırın sefkatlı kollarına kalacakmıs suheyla yogun bakımda yatan ıhsanın yanına gıdecek ve ası goreckmıs aslanda annesının yanına gıdıp ıhsana onu sevdıklerını onunla daha ıslerının bıtmedıgını soylıyeceklermıs…sutcu alıye kerım tavırlarıyla herseyı anlatırcasına sınır tepkı verecekmıs hastanede gece babasının yanında kalan asıyı demır yanlız bırakmayacak tabı alıde gıdecek ama aralarında bısey oldugunu anlayacakmıs asının gozune gırebılmek ıcın hastane masraflarını ve asıden gızlı nerımana cıftlık kırasını verecekmıs..ve sonra defne kırayı alının odedıgını kerıme kerımde demıre soyleyecek asıyle bu kez donusu olmayan bı kavga edeceklermıs ası ne kadar bılmıyorum desede eger umudu olmasa kıryı vermezdı kendını ne sıfatla aıleden goruyor bu gune kadar senın ıcın cabaladım senın acı cekmenı ıstemedım senın ıcın ofkemı kınımı kalbımden sıldım attım yerıne senı koydum am sen ne yaptın geldıgı gunden berı pesınden ayrılmadın ne sanıyo kendını basamı donduk baban ıcın yınemı kendını feda edeceksın dıyecek ve bu soz uzerıne ası altını cıkaracak bu altının benimle alaksı yok almam bıle hataydı dıyecek demır gıdecek alı gelecek alı aglayan asıyı tesellı ederken demır onu sevdıgını kolye onda kalmasada benım kalbımde olunceye kadar kalacksın demek ıcın tekrar donecek alı asıye onu sevdıgını ve bı daha onu aglarken gormek ıstemedıgını senı boyle uzen bırısı senı uzen bırısı senı asla sevemez dıecek onunla evlenmesını ısteyecek ve demır duyacak ıstanbula yol gorunecek.kerımden teyzesıyle melegı hazırlanıp ıstanbula getırmesını ve sonra konusacagını soyler son surat gıderken koprude kaza yapar araba agaca saplanır alıyle eve donen ası ve suheylayla ıstanbula gıden melek kerım hepsı aynı anda oraya gelır asının cıglıgıyla sezooooonkaynak.frmtr

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 29.bölüm tüyoları ve sezon finalı tüyoları(3 bölüm sonra sezon finaliymiş)
    gerçekten böylemi bitecek zaten hep heyacanlı yerinde sezon finaline giriyorlar işin yoksa bekle dur:)hadi bakalım seyretmeden tiyoları aldık sayende canım iyi oldu emeğine sağlık

29.bölüm tüyoları ve sezon finalı tüyoları(3 bölüm sonra sezon finaliymiş) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elveda derken 13. bölüm özeti(sezon finali)

elveda derken 13. bölüm özeti(sezon finali)

Heyecan dolu "sezon finali" Naz ve Ece’yi evin yakınlarında bulan bir kamyoncu, onları, verdikleri bilgiler doğrultusunda Lale’nin çalıştığı hastaneye bırakır.Şeyda, Cevahir’in verdiği adrese fotoğraf çekimi için gider. Ancak Kerim’in onu takip ettiğinden haberi yoktur.Ayşe hemşireden çocukların hastanede olduğunu öğrenen Ege ve Zeynep hastaneye giderler. Ancak Ege yukarı çıkmaz....
  2. Yol arkadaşım 41. bölüm özeti (Sezon Finali)

Yol arkadaşım 41. bölüm özeti (Sezon Finali)

Çatıdaki Fahri'nin oynattığı kiremit Rıza'nın başına düşmüştür... Yediği darbe sonucu Rıza hafızasını kaybeder. Artık karşımızda bambaşka bir Rıza vardır. Oktay'ın bir yabancıya sattığı hisseler nedeniyle Rıza'nın yepyeni bir ortağı vardır. Bu durum Elif ve Soner'in arasının açılmasına neden olacaktır.Fahri Meserret'i unutmaya çalışırken Ayşen karnındaki bebekle ilgili endişelerinden...
  3. Arka Sıradakiler 78. Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Arka Sıradakiler 78. Bölüm Özeti (Sezon Finali)

arka sıradakiler aliye aliye 78 bölüm arka sıradakiler almanyaya gittikleri bölüm BEKLENMEYEN SON Sibel ablası Emel ile Cevher’in teknesinde tatilini geçirirken İbo üzgündür. Arka sıradakiler okulda verecekleri yılsonu partisi için hazırlıklara başlar. İbo partiye gelmemekte kararlıdır. Gamze ve Oktay, İbo’yu partiye gelmeye ikna edecek bir yol bulurken Zehra da eğlenceyi kaçırmak istemez....
  4. Elveda Rumeli 77.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Elveda Rumeli 77.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Bulgar ayaklanmasının bastırılmasının ardından Pürsıçan'da herkes yaralarını sarmaya çalışır. Sütçü Ramiz ve ailesi yaşadıkları zor günlerin ardından Fatma'nın hastalığını da yenerek tekrar ayağa kalkmayı başarırlar. Mustafa ise tüm acısına rağmen yeniden yaşama tutunmaya çalışır, inandığı dava uğruna mücadele etmeye devam eder. Namık ve Nevreste bütün paralarını ihtiyacı olanlara bağışlarken,...
  5. Akasya Durağı 43.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Akasya Durağı 43.Bölüm Özeti (Sezon Finali)

Muhteşem sezon finali! Tuğçe, Murat’ın cebinde eski sevgilisinden gelmiş bir mektup bulur. Tuğçe, Murat ile eski sevgilisinin sık sık buluştuklarını anlar ve evi terk eder. Murat her yerde Tuğçe’yi aramaya başlar. Osman’ın şekeri yüksek çıkınca doktor diyet verir. Fakat Sinan, Osman’ın diyet yapamayacağını söyler. Sinan’la Osman iddiaya girerler. Sinan, Osman’ın diyetini bozması için ona...

Sayfayı Paylaş