gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

29 yıldır su içmiyor...

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Su içmeyen adam Ahmet Demir isimli adam tam 29 yıldır su içmiyor
    Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, "öksürtüyor" iddiasıyla 29 yıldır su içmeyen Ahmet Demir (79), astım bronşit hastalığına yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Ereğli'nin Kemer Mahallesi'nde ikamet eden Ahmet Demir, 29 senedir "öksürtüyor" iddiasıyla su içmiyor. Demir, su ihtiyacını ise su dışındaki sıvı içeceklerle gideriyor.

Su içmediğinden dolayı şu ana kadar rahatsızlanmadığını belirten Demir, "Su içmediğimden dolayı bir şikâyetim olmadı. Ancak son zamanlarda astım bronşit hastalığından dolayı doktora gidiyorum." ifadelerini kullandı. Herkesin artık kendisinin su içmeme özelliğini bildiğini ve ona göre hareket ettiğini de ifade eden Ahmet Demir, şöyle dedi: "Benim köyümde ve çevre köylerde hiç kimse bana su vermez. Herkes artık benim bu özelliğime alıştı."

Ahmet Demir'in eşi Fatma Demir ise eşinin bu durumuna alıştığını söyledi. Fatma Demir, "Sofraya onun için su dışındaki sıvı içecekler getiriyorum. Artık eşimin bu özelliğine yabancılık çekmiyorum." dedi.

Demir'in su içmemesini değerlendiren Doktor Naci Yalçınkaya da, bir insanın su içmeden yaşayabileceğini belirterek, "Bir kişi saf su içmez; ancak diğer sıvı içeceklerden alırsa sağlık açısından bir sorun teşkil etmez. Ahmet Demir, büyük ihtimalle boğazında oluşan bir alerji nedeniyle su içtiğinde öksürüyor." açıklamasında bulundu.

29 yıldır su içmiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sudan

Sudan

Sudan Coğrafi Verileri Konum: Kuzey Afrika, Kızıldeniz kıyısında, Mısır ile Eritre arasında yer alır. Coğrafi konumu: 15 00 Kuzey enlemi, 30 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 2,505,810 km² Sınırları: toplam: 7,687 km sınır komşuları: Orta Afrika Cumhuriyeti 1,165 km, Cad 1,360 km, Demokratik Kongo Cumhuriyeti 628 km, Mısır 1,273 km, Eritre 605 km, Etiyopya 1,606 km,...
  2. SU

SU

SU SU, kendine sırdaş arıyordu Önce buluta verdi sırrını. Ağır geldi sır buluta. Sağanak sağanak döktü suyun tüm sırlarını. Sonra göle gitti su. Ona anlattı derdini. Bu arada bulut suyun sırrını yağmur yapıp, dolu yapıp, kar yapıp savurduğu için, zaman zaman taşıyordu göl ve suyun sırrı iyice açığa çıkıyordu.* Sonra nehre verdi su sırrını. Nehir aldı suyun sırrını...
  3. 2010 yılında Türkiye'nin yarısı su sıkıntısı çekecek

2010 yılında Türkiye'nin yarısı su sıkıntısı çekecek

7 ildeki su sıkıntısına gelecekte yenileri eklenecek. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, üç yıl içinde 34 kentin daha su sıkıntısıyla karşı karşıya kalacağını söyledi. Bakan Eroğlu, "Tasarruf yapılması halinde sorun yaşanmaz" diyor.. Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Ankara, Aydın, Çorum, Erzurum, Nevşehir, Sinop, Şırnak'ta su sıkıntısı çekildiğini belirterek, 2010 yılında bu...
  4. Forumda kimler sigara içiyor - içmiyor neden?

Forumda kimler sigara içiyor - içmiyor neden?

FORUMDA KİMLER SİGARA İÇİYOR ? KİMLER İÇMİYOR VE NEDEN ? cevap verin beni kızdırmayın heeeeee :hayal:
  5. oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım

oğlum hiç süt içmiyor ne yapmalıyım

Merhaba oglum 14 aylık kesinlikle süt içmiyor devam sütlerinin ve pastörize sütlerin her markasini denedim ama içmiyor önericegniz bisey varmi

Sayfayı Paylaş