gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2li test

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hafta : 12 h. 2 gün yaş 34,6 NT 2.22
    tbcg1 : 139,8 mom 1,91
    papp-a 643,5 mom 0,73

down risk 1:220
    trisomy 1:20600

sonuçlarımı değerlendirebilir misiniz?

doktorum pozitif olduğunu ama kendisinin bu konuda yönlendirme yapamayacağını bizim karar vermemiz gerektiğini belirtti, çok mu kötü sonuçlarımız.

2li test konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Test

Test

Rüyasında test çözen kimse geçici bir sıkıntı alır.
  2. test

test

Araştırmalar küçük çocukların resimdeki “samimi” çifti göremediklerini, bunun zihinsel kodlamalarında böyle bir sahneye yer olmadığı için gerçekleştiğini gösterdi. Çocukların gördüğü dokuz tane yunustur!!! Ek not:Bu test bulanmış bir beyne sahip olup olmadığını ölçmek için yapılmıştır. Eğer yunusları en geç 3 saniyeye kadar seçemiyorsan aklını çoktan kaybetmişsin!!!
  3. ilginc test :)

ilginc test :)

Bu test Almanya'da Daimler firmasında geliştirilmiş. Yazıdaki F harflerini çabucak sayın.. FINISHED FILES ARE THE RE- SULT OF YEARS OF SCIENTIF- IC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS Kaç saydınız ? Emin misiniz ?
  4. Grammar Testleri

Grammar Testleri

enjoy grammer 1 cevap anahtarı enjoy grammer 1 cevapları TEST 1 1) Oh, I'm exhausted. .............. you give me a hand with this heavy box and help me carry it upstairs? a. Please b. Should c. If d. Do e. Would 2) Let's forget all about it for the time being, .............. . a. won't we b. will we c. don't we d. shall we e. do we 3)...
  5. test yapmalımıyım??

test yapmalımıyım??

Merhaba arkadaslar benm adet gecikmemin bugun 3. Günü duzenli adet gören birisiyim. Ayrica adetime bir hafta kala adet belirtilrrim olurdu şişkinlik sivilce goguslerde şişlik üşüme gibi ama suan bunlarin hic birisi yok bende yarin sabah idrar testi yapayım mı bilemiyorum negatif çıkmasından korkuyorum. Buarada sadece cok az akintim oluyor ama kadinlarda olan normal akıntı mı yoksa gebelik...

Sayfayı Paylaş