gebe
  1. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında canan tarafından paylaşıldı.

hamılelıgımboyunca burdan konusup bırbırımıze destek oldugumuz anneler sızı kaybettım ve uzuldum hadı gelın bakalım artık konusucak daha cuk seyımız varrrrrrrrrrr

2oo8 temmuz annelerii.......nerdesiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Bal -Yangın Kızılı [2oo8]

Şebnem Bal -Yangın Kızılı [2oo8]

1. Rahmetli 2. Cehennemliksin 3. Ne Diyorsun 4. Pişman Değilim 5. Sepeti Koluna 6. El Salla 7. Ama Gözlerin 8. Yangın Kızılı 9. Eskimeyen Dost 10. Ne Diyorsun (Versiyon) 11. Bayram Değil 12. Rahmetli (Remix)
  2. Altar - Hisset 2oo8

Altar - Hisset 2oo8

Öpmeliyim Askim Askim Hisset Deli Yüregim Kader Batsin Geri Ver Ümitlerimi Seneler Duy Beni Güz Çiçegim Sor Gamzedeyim Deva Bulamam
  3. Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8

Ibrahim Erkal - Aranagme 2oo8

ibrahim erkal ağam hey 01. Sana Değer 02. Kralda Ben Sultanda 03. Sen Bana Lazımsın 04. Seni Veren Alllaha Kurban Olurum Ben 05. Tutmayın Beni 06. Kurtuldum 07. Var Gün Dostları 08. Seni Aradım (Şiir) 09. Nenni Nenni 10. Çıkrık Benim
  4. Yeliz - O Günler (2oo8)

Yeliz - O Günler (2oo8)

tokatlı yeliz tokatli yeliz o günler ellik tokatlı Yeliz - O Günler Yeliz - Babam Yeliz - On Sekizlik Kiz Gibi Yöre Yeliz - Sivasliymis Yeliz - Tokat Dedikleri Yeliz - Gelin Yeliz - Gelmeyeninde Yeliz - Güpür Yeliz - Hos Geldin Yeliz - Anahtarin Bagini Yeliz - Bizim Eller Yeliz - Ellik Yeliz - Agaclarda Kestana Yeliz - Bende Gelecem Yeliz - Sevecegim Baska Yar
  5. Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden 2oo8

Gönül Akkor - Ölüyorum Kederimden 2oo8

gönül akkor ölüyorum kederimden 01. Dert Cekmeye Gidiyorum 02. Ölüyorum Kederimden 03. Mim 04. Kaderi Ben Mi Yarattim 05. Sevmesini Bilmedin 06. Seni Öyle Sevdim Ki 07. Esmerim 08. Kötü Yollara Düstüm 09. Tanrinin Gazabi 10. Itme Beni Yanlizliga 11. Yudum Yudum Ic 12. Askima Layik Degilsin 13. Ayyas

Sayfayı Paylaş