gebe
3,5 aylık hamileyim clexan 4000 kullanıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 aylık hamile olan oyuncu Pelin Körmükçü bebek doğmadan evlenmek istiyor

5 aylık hamile olan oyuncu Pelin Körmükçü bebek doğmadan evlenmek istiyor

hamilelikte 5 inci ay 5 aylık hamile görüntüsü pelin körmükçü ve bebeği 4 aylık hamile görüntüsü pelin körmükçü ve kızı Başarılı oyuncu Pelin Körmükçü, 5 aylık hamile ve bir kız bebek bekliyor. Yakın bir tarihte de evlenmeye hazırlanan güzel oyuncu annelik üzerine yaşadığı tatlı telaşını Bebeğim&Biz dergisine anlattı.. Türk tiyatrosunun başarılı isimlerinden Pelin Körmükçü, önümüzdeki...
  2. Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile

Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile

kıraçın ayşesi kıracın karısı kıraç ve karısı kıraç ın ayşesi 5 aylık hamile kadın resmi Kıraç baba oluyor. Kasımda evlendiği eşi Ayşe Şule Bilgiç, beş aylık hamile.Günaydın'ın haberine göre kız olduğu kesinleşen bebeğin adı Iraz Elif olacak.
  3. Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Hamilelikte egzersiz yapmak erken doğumu önlüyor Hamilelik te egzersizin önemi bir kez daha ortaya çıktı Erken doğum riskini azaltan hamilelik egzersizlerini doğru ve düzenli yaptığınız taktirde eğer erken doğum riskiniz varsa bu en aza inecek yada bu risk tamamen kalkacaktır Konuyla ilgili Uzman doktorun yaptığı açıklamalara geçiyorum şimdi arkadaşlar Hamileliğin ilk altı aylık döneminde...
  4. YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

yeliz yeşilmen bebeği yeliz yeşilmenin bebeği 5 aylık hamile kadın resmi Allah tamamına erdirsin... YELİZ Yeşilmen, yedi yıldır birlikte olduğu işadamı Uğur Akbaş’tan bebek beklediğini açıkladı. Beş aylık hamile olduğunu söyleyen Yeşilmen, “Cinsiyeti kız. Ona Esina adını vereceğiz. Odasını bile şimdiden hazırladık. Çocukları çok seviyorum ve şimdi annelik heyecanı yaşadığım için çok...
  5. clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 kan sulandırıcı iğne kullanan var mı ?

clexane 4000 clexane kan sulandırıcı iğne nedir 04 sevgili melekler bir önceki hamileliğimin kötü sonuçlanması sebebiyle doktorum bu sefer clexane iğne yazdı hergün bir tane göbekten yapıyorum. merak ettim daha önce benim kullandığı iğneden kullanan varmı? göbeğinde herhangi bi morartı şişlik falan meydana gelen. benim şuan iğne olan yerlerde ağrı mevcut. Rabbim bu sefer bu kadar sıkıntının...

Sayfayı Paylaş