gebe
  1. tugce12

tugce12 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

3-6 Yaş Aralığında Çocuğu Olanlar! Yardım Lütfen!

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında tugce12 tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben Tuğçe. Tasarım öğrencisiyim. Yeni projemizde 3-6 yaş arasındaki çocuklar için oyun materyali tasarlayacağız. Bu yaş aralığındaki çocuklar hakkında bilgi toplamak amacıyla 9 soruluk kısa bir anket hazırladık. https://docs.google.com/forms/d/16DZMruavd7oPxeM3ReOvrAis22OSq9P68k_v-c6aT20/viewform

Eğer vakit ayırıp anketi cevaplarsanız çok memnun oluruz.

Bunun dışındaki soru, görüş ve/veya önerileriniz için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz :)

2. tugce12

tugce12 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
3-6 Yaş Aralığında Çocuğu Olanlar! Yardım Lütfen! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3-6 YaŞ Sorunlari

3-6 YaŞ Sorunlari

3 yaş sorunları 5 6 yaş sorunları 5 çocuk 3-6 YAŞ SORUNLARI Parmak Emme Parmak emme her sağlam çocukta bebeklikte görülen normal bir davranıştır. Genellikle 2 yaşına kadar kendiliğinden bırakılır. Daha sonraki yaşlarda ve özellikle 5-6 yaşından sonra devam ederse arzu edilmeyen bir alışkanlık olur. İnsana bir zevk, bir doygunluk sağlayan herhangi bir şeyin tekrarı kısa bir süre sonra...
  2. 3-6 Yaş Çocuklarda İştahsızlık

3-6 Yaş Çocuklarda İştahsızlık

5 yaş çocuklarda iştahsızlık 3 yaş çocuğunda iştahsızlık 3 çocuklarda çocuklar hangi yemekleri sever Çevrediki kişilerin çoğunlukla yakındığı bir durum bende dahil olmak üzere.Gerçektende çocuklarımızda bir abur cubur yeme hastalığı başladı artık yemek yemiyorlar.Abur cubur yiyince karınları doydu sanıyorlar ama yemek yemeyince vücut zayıf düşüyor.Abur cubur yüzüdnen iştahları...
  3. 6 Yaş Çocuk Gelişim Özellikleri

6 Yaş Çocuk Gelişim Özellikleri

6 Yaş Çocuk Gelişim Özellikleri HAKKINDA BİLGİLER RİCA EDİYO5RUM TEŞEKKÜRLER.
  4. Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen

Yumurtalarında geç işlev olanlar yardım lütfen

Mrb sizden cok acil yardim istiyorum kadin doguma gittim ve bana yumurtaliklarimin gec islev gordugunu soyledi bunun icin napa bilirim ben hemen anne olmak istiyorum
  5. 4-6 Yaş Çocuğu Olanlar İçin Anket Katılım Daveti

4-6 Yaş Çocuğu Olanlar İçin Anket Katılım Daveti

Merhaba, 4, 5 veya 6 yaşında çocuğu olanlar, oyuncak seçimindeki deneyimlerinizi paylaşarak üniversite öğrencilerinin yaptığı araştırmaya destek olur musunuz? https://docs.google.com/forms/d/112ZIidFlP3ljzeaqWBuWRvYtGhNZU8o_YSHwFzm1tVc/viewform Önyazı: EBEVEYNLERİN OYUNCAK TUTUMLARI Çalışmanın amacı, ebeveynlerin 4-6 yaş grubu çocuklarına oyuncak seçimleriyle bilgi toplamaktır. Çalışmaya...

Sayfayı Paylaş