gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

3 Adımda Göz Rengi Değiştirme (Resimli Anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. photoshopta göz rengi değiştirme

photoshopta göz rengi değiştirme

resimde göz rengi değiştirme shopla göz rengi değiştirme cs3 photoshop cs3 adobe photoshop ğiştirme Photoshopta göz rengini değiştirme Photoshopta göz rengini nasıl değiştiririz ? 1)Kullanıcağımız resimi açalım 2)aşağıdaki resimdeki gibi ilk olarak resmimizi bayağı bi göz kısmını büyütüyoruz ve Lasso tool aracı ile gözün kenarlarından çizgi çizip seçiyoruz. Resim yeniden...
  2. Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

facebook facebook kullanıcı adı facebook kullanıcı adı değiştirme facebook kullanıcı adı değiştirme 2011 facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Sosyal paylaşım ağlarının en çok kullanılan sistemi olan ipad destekli Facebook sistemi içine siz de girmek isterseniz öncelikle Facebook hesabı oluşturma linkimizden kayıt olmanız gerekmektedir melekler :)...
  3. Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım

Hotmail Şifre Değiştirme Resimli Anlatım Selam arkadaşlar bana Hotmail Şifre Değiştirmeyi Resimli Anlatımla gösterirmisiniz lütfen yardımlarınızı bekliyorum
  4. E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım

E-DEVLET ŞİFRE SIFIRLAMA DEĞİŞTİRME Resimli Anlatım

E-DEVLET Şifre sıfırlama değiştirme nasıl yapılır resimli anlatım. E devlet şifresini unuttum sıfırlama yapmak istiyorum. Daha önceleri açtığımız konularda e devlet şifre sıfırlama işlemlerinin olmadığını sizlere bildirmiştik. Şimde E DEVLET KAPISI bunun önüne geçerek sizlere de kolaylık olması adına şifre sıfırlama işlemlerini hayata geçirmiş durumda. Bu arada Şifrelerinizi sıfırlayabilmek...
  5. Kalıcı olarak göz rengi değiştirme

Kalıcı olarak göz rengi değiştirme

Lens kullanmadan renkli gözleriniz olabilir. Lazer teknolojisiyle renkli gözlere sahip olabilirsiniz. Kısa bir süre sonra uygulanacak göz rengi değiştirme ameliyatı ile dilediğiniz göz rengine kavuşabilirsiniz. Genellikle koyu renkli gözlüler renkli gözleri olanlara hep özenirler ve çoğu zaman lens takarlar. Fakat artık göz renginizi değiştirmek için lens takmanıza gerek yok.....

Sayfayı Paylaş