gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

3 adımda kaş alma yöntemi...

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

kaş alma kaş alma videoları teknikleri video

3 adımda mükemmel kaşlar :ehi:
    Düzenli olarak kaşlarınızı aldırmak, cüzdanınızı çok çabuk boşaltabilir kuaförlere para yatırımı yapmayalım dimi meleklerim

Ancak bu işi nasıl yapacağınızı bilirseniz, paranız cebinizde kalır İşte mükemmel kaşlar yaratmanın 3 adımı

İlk adım: Kaşlarınızı yukarıya doğru fırçalayın Fırçayla kaşlarınızı yukarıya kaldırdığınızda fazlalık görünen kısmı makasla kesin Daha sonra aynı işlemi aşağıya doğru tarayarak da tekrarlayın
    İkinci adım: Bir kalemi burnunuzun üst kısmındaki kemiğin kenarına paralel olarak tutun İşte burası kaşınızın başladığı nokta olacak Kaşınızın kavisi için doğru noktayı bulmak da çok önemli Bunun için kalemi burnunuzun ucu ile göz bebeğinizin üzerinden tutun Kaşlarınızın nerede biteceğini bulmak içinse, kalemi burun deliklerinizden gözünüzün dış çeperine doğru çapraz tutun Bu bölgeleri kalemle işaretledikten sonra gereksiz bölgelerde kalan kaşları cımbızla toparlayabilirsiniz
    Üçüncü adım: Artık doğal görünümlü, kalın kaşların moda olduğunu unutmayın Kaş kavisiniz mümkün olduğu kadar az eğimli olsun Kaşlarınız dış kısma doğru çok uzuyorsa, fazla olan kısmı alarak kaşınızı bir parça kısaltabilirsiniz Kaş kalemi ile boşlukları doldurarak kusursuz görünümü yakalayabilirsiniz

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    bunu denemek lazım kalem hiç aklıma gelmezdi saol canım

3 adımda kaş alma yöntemi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni)

kas almak kaş aldırmak kaş almak Kadınların en çok özen gösterdikleri yer kesinlikle kaşlarıdır.Kaşlar bakışlarımıza yüzümüze en güzei ifadeyi veren ve bizi güzel gösteren tek noktadır:)İşte meleklerim sizler en yeni kaş almanın püf noktaları. Kaş Almanın Püf Noktaları(yeni) Kaşlarımızın yüzümüzün ifadesini ve bakışlarımızın derinliğini doğrudan etkiler. İdeal kaş şeklini bulmak, kaşları...
  2. 8 adımda süper kaşlar

8 adımda süper kaşlar

siyah kaşa hangi renk saç süper kaslar kaşlar kaşlar nasıl siyahlaşır kaş nasıl siyahlaşır Kaşla ilgili tüm bilinenleri kafanızdan silin buyrun buradan yeniden başlayabilirsiniz.:tik: 1) Kaşlarınızı bir fırça yardımıyla düzeltin ve yukarı doğru tarayın. Eğer kaşlarınız düzse aşağıya doğru tarayın. Küçük bir makasla normal uzunluğa ulaşıncaya kadar kıslatın. Böylece gerçek kaş şekliniz...
  3. Size Uyan Kaş Alma Yöntemi Hangisi

Size Uyan Kaş Alma Yöntemi Hangisi

kaş alma teknikleri iple kaş alma oyunları iple kas Hepimiz kaşlarımızı alıyoruz kimimiz cımbızla kimimiz iple kimimiz ise epilasyon yöntemi ile.. Peki ama hangi kaş alma yöntemi size daha uygun biliyormusunuz... Cımbızla kaş alma Eğer çok gür ve sık kaşlarınız yoksa, cımbız yardımıyla kaş almak sizin için en uygun seçim. Cımbızla tek tek alınan kıllar yanlış bölgeden kıl çekmeyi...
  4. Doğal yöntemle nasıl kaş kaldırılır?

Doğal yöntemle nasıl kaş kaldırılır?

LÜtfen yardım edin benim kaşlarımın bişekli var bozmak istemiyorum ama sonlarını düz yapmak istiyorum kaş kaldırma egzersizi yapın diyolar ama benim kiler aynı anda ve il yarıya kadar kalkıyo sonları kalkmıyo napabilirim???
  5. Evde Kaş Almanın Püf Noktaları!

Evde Kaş Almanın Püf Noktaları!

evde kaş alma tüyoları, kaş nasıl alınır, evde kaş alma teknikleri Sevgili melekler, kaşlarınızdaki fazlalıklardan kurtulmak için sürekli kuaför kapısını aşındırmak istemiyorsanız, tavsiyelerimize kulak verin. İşte evde kolayca ve düzgün bir şekilde kaş almanın 4 maddede ipuçları... Birinci adım; Kaş alma işlemine başlamadan önce olabildiğince az acı ve zonklama yaşamak için ılık...

Sayfayı Paylaş