3 adımda kaş alma yöntemi...

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
3 adımda kaş alma yöntemi...
kaş alma kaş alma videoları teknikleri video
kas alma-269.jpg

3 adımda mükemmel kaşlar :ehi:
Düzenli olarak kaşlarınızı aldırmak, cüzdanınızı çok çabuk boşaltabilir kuaförlere para yatırımı yapmayalım dimi meleklerim

Ancak bu işi nasıl yapacağınızı bilirseniz, paranız cebinizde kalır İşte mükemmel kaşlar yaratmanın 3 adımı

İlk adım: Kaşlarınızı yukarıya doğru fırçalayın Fırçayla kaşlarınızı yukarıya kaldırdığınızda fazlalık görünen kısmı makasla kesin Daha sonra aynı işlemi aşağıya doğru tarayarak da tekrarlayın
İkinci adım: Bir kalemi burnunuzun üst kısmındaki kemiğin kenarına paralel olarak tutun İşte burası kaşınızın başladığı nokta olacak Kaşınızın kavisi için doğru noktayı bulmak da çok önemli Bunun için kalemi burnunuzun ucu ile göz bebeğinizin üzerinden tutun Kaşlarınızın nerede biteceğini bulmak içinse, kalemi burun deliklerinizden gözünüzün dış çeperine doğru çapraz tutun Bu bölgeleri kalemle işaretledikten sonra gereksiz bölgelerde kalan kaşları cımbızla toparlayabilirsiniz
Üçüncü adım: Artık doğal görünümlü, kalın kaşların moda olduğunu unutmayın Kaş kavisiniz mümkün olduğu kadar az eğimli olsun Kaşlarınız dış kısma doğru çok uzuyorsa, fazla olan kısmı alarak kaşınızı bir parça kısaltabilirsiniz Kaş kalemi ile boşlukları doldurarak kusursuz görünümü yakalayabilirsiniz

Geri