gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

3 Aralık Engelliler İle İlgili Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

engelliler ile ilgili sözler, engelliler günü sözleri, 3 aralık engelliler günü Kimi doğuştan kimide ne zaman ve ne şekil de olacağını bilemeden engelli bir insan olabilir. Engelli olmak hayata pes etmek değil daha çok yaşama sarılıp mücadele etmektir. 3 Aralık engelliler ile ilgili sözler arayanlar için en anlamlı güzel sözleri sizler için paylaşıyoruz.

engelliler.jpg

3 Aralık Engelliler İle İlgili Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat ile ilgili sözler

Hayat ile ilgili sözler

hayat ile ilgili sözler yaşam ile ilgili sözler moda hayatın kötülüğüyle kefenle Hayata dair hayat ile ilgili güzel özlü sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum buyrun arkadaşlar=) * Dolaşan bir gölgedir hayat Shakespeare * Erkekler hayatı çok erken, kadınlar çok geç anlar Oscar Wilde * Hayat bir masala benzer Uzunluğu değil, iyi olup olmadığı önemlidirSeneca * Hayat, bir oyuna benzer;...
  2. Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili sözler

Bencillik ile ilgili bencilliği anlatan güzel ve yeni sözler lazım varsa benimle paylaşın lütfen.
  3. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  4. Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler

Hoşgörü ile ilgili sözler istiyorum sizden kızlar paylaşımınız için şimdiden çok tşkler.
  5. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Hakkında Bilgiler

3 aralık dünya engelliler günü, dünya engelliler günü, 3 aralık engelliler günü Sevgili melekler, bugün Dünya Engelliler Günü. Her yıl 3 Aralık tarihinde çeşitli organizasyonlarla hatırlanan ve hatırlatılan engellileri hayatımızın hiçbir döneminde unutmamamız en doğrusudur. Çünkü unutulmamlıdır ki, her insan bir engelli adayıdır. Yarına ne şekilde çıkacağımızın bir garantisi yoksa, engelli...

Sayfayı Paylaş