gebe
  1. diyar4281

diyar4281 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim

Konu, 'Gebeliğe Hazırlık' kısmında diyar4281 tarafından paylaşıldı.

hamileyim slm arkadaslar benim 4 yasında 1 oglum var ve tekrar 1 cocuk yapmaya karar verdik vermemizle hemen korunmayı bıraktıktan sonra hamile kalamadım 1 yıl ve tedaviye baslamıstık ve klomen kullandım 3 ay boyunca onlada olmadı ve klomen tedavisinden sonra ben artık tedavi istamedim çünkü ne moral kaldı ne istek...ve tedaviyi bıraktıktan 1 ay sonra hamile kaldım ve suan hamileyim 10 haftalık... kısaca sunu demek istiyorum eger cocuk düşünüyosanız arayı uzatmayın cünki istesekte zor sahip oluyoruz....

altınsaclım bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Hayırlı olsun çok sevindim.
    Annesine babasına ailesine, yararlı bir insan olsun. Bahtı ve ufku şimdiden açık olsun.:)

Evet dediğinize katılıyorum. Aslında hamile kalamamanın en büyük sebeplerinden birtaneside psikolojik baskı... Siz bunu aşmışsınız ne mutlu size :)

Darısı olmayanların başına...

altınsaclım bunu beğendi.
  3. HURHUR

HURHUR Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bebğin kazasız doğsun inşallah canım bilirim ara veripte bebek sahibi olmamayı çünkü ben 3 senedir uğraşıyorum halada uğraşacam galiba:laugh:Allah tamamına erdirsin inşallah canım benim

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Hayirlisi olsun canim,Allah bagislasin,anali babali buyutun,Allah olmayanlara da versin.

5. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım:kiss: Allah hayırlı evlat nasip etsin inş:)

3 ay boyunca klomen kullandım tedavi oldum acaba hamileyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

klomen klomen tedavisi kullanımı klomenle hamile kalanlar kullananlar Melekler, aranızda Klomen kullanan ve/veya Klomen kullanarak hamile kalan var mı acaba? Varsa burada bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
  2. doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim

hamilemiyim ?? gecen aya kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum bırakalı bir ay oldu acaba ne zman hamile kalabilirim adetime 2 gün var daha ??
  3. klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

klomenle hamile kalanlar kaçıncı ayda hamile kaldınız ? bi istatistik oluşturalım dedim ... hadi bakalım oylayın :Dancing_angry:
  4. acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

acil klomenle hamile kalanlar adetin 3.mü 5.günümü içmeye başladınız

arkadaşlar 3. günmü 5. günmü daha şanslı olur bu şekilde hamile kalanlar kaçıncı günde içmeye başladınız?bana doktorum 32. gün dedi ama iki ay kullandım olmadı bişey.
  5. Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak

Ben 2 ay klomen kullandım günde bir tane olmak üzere sonra bir ay ara vermek zorunda kaldım üçüncü aya başlarken günde 2 tane kullandım adetim üç gün geçikti idrar testi yaptım pozitif çıktı sonra emin olmak için bide kan testi yaptırdım oda aynı sonuçu verdi doktoruma gittim utrosonla muayene etti ve keseyi göremedi şimdi biraz endişeliyim dış gebelik filan olabilir mi diye bide işin kötü...

Sayfayı Paylaş