gebe
  1. zeynebum

zeynebum Forum Okuru

3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen.

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında zeynebum tarafından paylaşıldı.

hanımlar ben yeniyim, bişey sormak istiyorum, aranızda 3 ayda bir adet gören var mı acabaa !!!

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Mutlaka sizinle aynı problemleri yaşayan üyelerimiz vardır ve mesajınızı gördükleri takdirde size döneceklerdir. Biz size konuyla ilgili bilgi alabilmeniz için forumumuzda bulunan Adet Düzensizliği ve Gecikmesi adlı konumuzu incelemenizi tavsiye ediyoruz :)

3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

26 günde bir adet görüyorum hamilemiyim?

hamilemiyim? arkadaşlar ben enson ayın 31inde adet gördüm 26günde bir adet görüyorum yani bu ayın 25inde adet görmem lazımdı ama olmadım ve sarı akıntım geliyo bel ağrım ve tek taraflı kısa kasık arılarım oluyo bugünde baş ağrım başladı test yaptım ama negatif çıktı bilgisi olan varmı acaba hamile olabilirmiyim ilginiz için şimdiden tşkrler.
  2. bir yardım edin lütfen !!!

bir yardım edin lütfen !!!

iyi günleer ben eşimle 9 yıllık evliyim yanlız evlligimin 5 yılından sonra evliliimizin temeli sarsıldı eşimin hayatında beraber yaşadıgı bir bayan var ayda bir kez eve geliyor hadi ben kendimi gectimde kızına bile babalık yapmıyor yaşadıgı kandınla cekilmiş yüz kızartıcı resimlerde elime gecti mahkemye delil olarakta verdim 2 mahkeme gördük 3 cü mahkemede davamız düştü eşim istemedigi icin...
  3. Adetlerim Neden Düzensiz?

Adetlerim Neden Düzensiz?

regl düzensizliği adet düzensizliği neden olur adet düzensizliği tedavisi Sevgili melekler, pek çok kadının yaşadığı ve sırf bu sebepten bebek sahibi olamadığı adet düzensizliği hakkında bilgiler vermek istiyor, neden adetlerim düzensiz diye kafa yoran meleklerimiz için Kadın Hastalıklan ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Mehmet Cihat Ünlü'den sorularımıza yanıtlar arıyoruz... Normali bu...
  4. 2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 – 3 ayda bir adet görüyorum hamile kalırmıyım?

2 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,3 ayda bir adet olup hamile kalmak mümkünmü,adetim düzensiz hamile kalırmıyım,3 ayda bir adet olup hamile kalan varmı,adet düzeni ve hamilelik hakkında bilgiler Özellikle anne olmak isteyen kadınların belki de en büyük baş düşmanları adet düzensizlikleri olacaktır. Dolayısı ile kadın düzenli bir regl tarihi olmadığı için yumurtlama günlerini de...
  5. 3 aydır adet olmuyorum menepozamı giriyorum?

3 aydır adet olmuyorum menepozamı giriyorum?

Ülkemizde ortalama menopoza girme yaşı 46-48 civarındadır, dünyada ortalama menopoz yaşı 51 civarındadır. Menopoz teşhisi (tanısı) nasıl konur? Premenopoz terimi menopoz öncesi yani adetlerin tamamen kesilmesinden önceki bir kaç yılı tarif eder. Bu dönemde yumurtalık hormonları yavaş yavaş azalır ve adet düzensizlikleri meydana gelir, kadının hamile kalma yeteneği çok azalır. Bu dönemde kanda...

Sayfayı Paylaş