gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. ayın 11 inde doğan bir insanın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yha 3. ayın 11 inde doğan bir insanın burcu ne acill

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. ayın 11 inde doğan bir insanın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burç değil.. aylara göre kişil yorumları.. hangi ayda doğan nasıl bir kişiliğe sahip.

burç değil.. aylara göre kişil yorumları.. hangi ayda doğan nasıl bir kişiliğe sahip.

hangi ay hangi burc burc ayları burçlar ve ayları burçların aylara göre burçlar Ocak Hirsli ve ciddi kisilik Ögrenmeyi ve ögretmeyi sever Insanlarin zaaflarini ortaya çikarmayi sever Çok elestirir Akilli ve planli programlidir Çok çalisir ve üretkendir Duyarli ve derin hisleri olan biridir Insani nasil mutlu edecegini bilir Asiri dikkatlidir Bünyesi kuvvetlidir Zor heyecanlanir...
  2. yeniden insan insana  doğan cüceloğlu özet

yeniden insan insana doğan cüceloğlu özet

yeniden insan insana kitap özeti doğan cüceloğlu yeniden insan insana doğan cüceloğlu kitap özeti özet Yeniden İnsan İnsana / Doğan Cüceloğlu Kitap iki kısımdan oluşur.İlk kısımda dokuz,ikinci kısımda üç altbaşlık vardır.İkinci kısımda değişen Türk toplumu içinde iletişim çarpıcı örneklerle anlatılmıştır.İlk kısmı ise şöyle özetleyebiliriz. 1. Bir Şiir ve Düşündürdükleri: “Yola çıkınca...
  3. İnsan kaybettikleriyle insandır

İnsan kaybettikleriyle insandır

Her sabah pencerenin kenarına konan kuş artık gelmez olmuşturBayat ekmek kırıntıları, alıngan bir kuşun geride bıraktığı son parçalardırKimbilir hangi hoyratlığına alınıp gitmiştir buralardan Birkaç sabah daha merakla pencerenin kenarına baktığınızda, kırıntılar hala oradaysa, küçük bir iç burkuntusu hepsi o kadar… Bir kuş giderken neleri götürebilir ki yanında Oysa bir sevgili...
  4. 3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen.

3 ayda bir düzensiz adet görüyorum yardım lütfen.

hanımlar ben yeniyim, bişey sormak istiyorum, aranızda 3 ayda bir adet gören var mı acabaa !!!
  5. 3 aylar !

3 aylar !

3 aylarda emen bebek memeden kesilmez denir.bu doğrumu yoksa bir hurafemidir acaba.aslı astarı varmıdır.allahın bir emrimidir acaba.neden böle birşey denilmiş sizce.lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş